Naktskrekli sievietēm

Populārākie filtri
Produktu skaits: 451

Naktskrekli sievietēm saldam un mierīgam miegam

Miegs ir svarīga dzīves sastāvdaļa, jo tas ir gan patīkams, gan arī ļoti nozīmīgs mūsu veselībai. Tāpēc ir jādara viss nepieciešamais, lai nekas netraucētu to izbaudīt un ļaut ķermenim, kā arī prātam, atjaunoties. Ir daudzi un dažādi veidi, kā veicināt kvalitatīvu miegu, un viens no tiem ir ērts, atbilstošs tērps. Ja tieši to meklē, tad naktskrekls ir lieliska izvēle. Lai gan par šādu apģērbu ir pavisam senas vēstures liecības, savu mūsdienu nosaukumu tas ieguva tikai 1530. gadā, kad šo vārdu pirmo reizi savā tekstā pieminēja franču valodnieks Džons Palsgreivs. Līdz tam par šādu apģērbu runāja pavisam maz, jo nakts un miegs bija privāta lieta, bet ar 16. gadsimtu tas pavisam nopietni pieteica sevi modes pasaulē. Lai gan mūsdienu naktskrekls izskatās krietni citādi, tomēr pamatos ir palicis nemainīgs.

Naktstērpi sievietēm gan ērtībām, gan valdzinājumam

Apskatot sieviešu naktstērpu piedāvājumu Zalando, pamanīsi, ka tos var izteikti iedalīt divos veidos. Vispirms apskatīsim pirmo un praktiskāko – ikdienišķus, no dabīga auduma. Visam ir savs lietojums un mērķis, un, ja vēlies naktstērpu maksimāli netraucētam miegam, kas nekur negrauž un nav pārlieku izsmalcināts, tad Zalando ir liela praktisku naktskreklu izvēle. Vienkāršs nenozīmē prasts. Tie joprojām ir no labas kvalitātes auduma – visbiežāk dabīga, bez liekiem izskaistinājumiem un sarežģītām vīlēm, kā arī nav apspīlēti. Šie naktskrekli ir īsti piemēroti, lai naktī nemostos no diskomforta, bet reizē arī saglabātu kopta tēla iespaidu. Tāpat arī tajos būs ērti baudīt nesteidzīgus rītus un nebūs kauns pat atvērt durvis negaidītam kurjeram vai pastniekam.

Ar modi gultā

Savukārt otrs populārākais naktskreklu veids ir tie, kas paredzēti īpašiem mirkļiem vai tām sievietēm, kam mode svarīga arī gultā. Zalando atradīsi vairākus zīmolus, kas piedāvā ļoti izsmalcinātus naktskreklus – no satīna, zīda un smalkām mežģīnēm. Tie nereti izrotāti ar lentēm, volāniem un mežģīņu ielaidumiem. Tā ir lieliska izvēle kaislīgākiem vakariem vai arī tām sievietēm, kas mīl vienmēr izskatīties fantastiski, pat guļot. Bet jārēķinās, ka daži no piedāvātajiem modeļiem nebūs īpaši ērti naktsmieram, jo nav no elastīga auduma vai pieguļ augumam pavisam cieši. Ne viens, ne otrs naktsveļas veids nav sliktāks vai labāks – tā ir tava izvēle dažādās dzīves situācijās.