Zeķes un zeķbikses

Populārākie filtri
Produktu skaits: 2246
mvriamvrek
mvriamvrek
Produktu skaits: 6
allonsrider
allonsrider
Produktu skaits: 4

Kur palikusi mana zeķe?

2011. gadā tika veikts pētījums, kurā atklājās, ka vidēji četru cilvēku ģimene gadā pazaudē sešdesmit zeķes. Vēl joprojām neviens nav atklājis, kur tieši tās pazūd, taču mēs visi degam ziņkārē to uzzināt. Turklāt tajā pašā pētījumā atklājās, ka lielākā daļa vīriešu tad turpina valkāt zeķes no dažādiem pāriem.

Esam dzirdējuši pieņēmumu, ka visbiežāk tās nozūd, tieši mazgājot veļu, jo nezināmā veidā aizceļo kaut kur veļasmašīnas dzīlēs. Vai tev ir kādreiz gadījies, tīrot veļasmašīnu, atrast sen neredzētu zeķi?

Tev ir glābiņš, mūsu lapaspusēs ir ļoti plašs klāsts, no kura varēsi atjaunot krājumus. Starp citu, Ķīnā ir tā saucamā Zeķu pilsēta, kurā tiek saražoti 40% pasaules produkcijas. Datangā gadā tiek saražoti divi pāri uz katru pasaules iedzīvotāju.

Silts vai auksts, vienmēr kājās

Kā noproti, sākotnēji tās radīja, lai sildītu kājas. Laikam ritot, tika izstrādātas dažādu veidu, garumu un materiālu zeķes. Tās tika gatavotas no ādas vai pat kažokādas, lai uzturētu kājas siltas.

Iedomājies, bija laiks, kad šis niecīgais apģērba gabals noteica cilvēka turību. Tikai turīgākie spēja iegādāties arvien jaunus pārus, lai nomainītu nolietotos. Tie, kuri nevarēja to atļauties, vienkārši ietina pēdas audumā, ko apsēja pie potītes. Labi, ka tagad varam atļauties sev sagādāt pietiekamus krājumus.

Neatkarīgi no klimata ikviens var apaut kājas, pat siltākās zemēs ir nepieciešamība pēc zeķēm. Tu taču nevilksi kailu pēdu kedās vai gumijas zābakos, vai ne? Daudz patīkamāk slēgtus apavus valkāt ar zeķēm.

Akcents tavam tēlam

Mūsdienās zeķes ir lielisks stila akcents. Lai arī sākotnēji tās pieskaņoja apaviem vai biksēm, tagad varam savu tēlu padarīt interesantāku ar dažādām krāsām un dizainiem.

Gatavojies draugu kāzām un jaunais pāris ir paziņojis, ka svinēs dzeltenās kāzas? Izcelies ar dzeltenām zeķēm un pievieno vēl pāris aksesuāru, kas tavu tēlu padarīs baudāmu. Mūsu lappusēs atradīsi daudz dažādu krāsu un stilu modeļu.

Garas, īsas vai pat pusgaras, atrodi sev vajadzīgo. Gatavojies uzvedumam un tev ir vajadzīgas interesantas pusgaras zeķes? Ielūkojies mūsu piedāvājumā un atrodi to, ko meklē!