Sieviešu džinsi

Populārākie filtri
Produktu skaits: 6725

Sieviešu džinsi – universāli, populāri un vienmēr modē

Pirmais, kas izveidoja džinsu ražotni, bija amerikāņu uzņēmējs Levi Strauss. Savukārt Rīgā dzimušais Džeikobs Deiviss izgudroja šo populāro bikšu kniedes. Džinsi ir universāls kapsulas garderobes elements, kam būtu jāatrodas jebkuras mūsdienīgas sievietes skapī, jo tie kā pamatapģērbs ir piemēroti ikvienam gadalaikam un jebkuram personīgajam stilam, tos var daudzveidīgi kombinēt ar citām drēbēm.

Sportiska stila džinsi kopā ar baltām kedām vai bohēmiska stila ar plēsumiem kombinācijā ar linu topu radīs burvīgu tēlu un neatstās vienaldzīgu nevienu. Tāpat arī klasiska piegriezuma džinsi vai kļošenes, kas, iedvesmojoties no 60. gadiem, atgriežas modes namu skatlogos, kopā ar baltu kreklblūzi būs viens no labākajiem apģērbu komplektiem tavai ikdienai. Veidojot savu stilu, šīs populārās bikses sniedz iespēju izpausties radoši, neierobežojot kāda robusta tēla rāmjos.

Modelis, kas piedzīvojis savu atgriešanos un izpelnījies ne vienas vien modes ikonas atzinību, ir tā dēvētie "mom jeans", kam raksturīga paaugstināta jostasvieta un taisns piegriezums. Mūsdienās, kad džinss jau sen vairs nav tikai darbaļaužu apģērbs, tas ir pieejams ne tikai visdažādākajās krāsās, bet arī ar plašām auduma sastāva variācijām. Džinsu audumā aizvien biežāk tiek iekļauts elastāns, kas padara apģērbu ērtu, pieguļošu un lieliski izceļ jebkura auguma pievilcīgākās aprises.

Džinsi var būt arī eleganti

Tāpat kā citi ikoniski apģērbi, arī šīs bikses laika gaitā ir piedzīvojušas daudz pārvērtību, novatoriski dizaini un piegriezumi iezīmē arvien jaunas modes tendences un piedāvā lielu modeļu dažādību. Bet atcerēsimies, ka, neskatoties uz dinamiskajām trendu izmaiņām, ir lietas, kas paliek nemainīgas un pārtop par klasiku. Mūsu ikdiena vairs nebūtu iedomājama bez multifunkcionālajām džinsa biksēm, kurām iespējams pielāgot visdažādākos apģērba gabalus un aksesuārus.

Neraugoties uz pastāvošo uzskatu, ka šis universālais audums nav iekļaujams dažādu oficiālu pasākumu tērpu etiķetē, jebkura sieviete, lietojot atbilstošus aksesuārus un akcentus, būs spējīga radīt elegantu koptēlu arī ar džinsiem. Iespējams, ka ne viens vien būs pārsteigts, iedomājoties sievieti, kura uz operas vai baleta izrādi varētu ierasties, tērpusies šādās biksēs, taču kopā ar augstpapēžu kurpēm, greznu topu, rotām, atbilstošu somiņu un lieliskām smaržām arī šīs bikses var izskatīties lieliski un pat svinīgi. Oriģināla apģērbu izvēle, kas atbilst mūsu vēlmēm un personīgajām vajadzībām, mums nevarētu likt justies slikti, tāpēc esi radoša, eksperimentē un atklāj dažādus veidus, kā iekļaut šo daudzpusīgo apģērba elementu savā garderobē.