Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 5936

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Calvin Klein – vairāk nekā apakšveļa

Lai gan zīmols ir plaši zināms ar savu apakšveļas līniju, tomēr būtu nepelnīti teikt, ka Calvin Klein nav nekas vairāk. Uzņēmumu dibināja jaunais un daudzsološais dizainers Kelvins Klains 1968. gadā. Sākumā zīmols piedāvāja tikai mēteļus un kleitas. Tomēr jau pavisam drīz, sekojot zīmola veiksmei, kolekcija sāka augt, un šobrīd ir pieejams ne tikai apģērbs un apavi, bet arī smaržas, mēbeles un dažāda veida aksesuāri. Vislielāko popularitāti gan ieguva tieši apakšveļas līnija, pateicoties augstajai kvalitātei un lieliskajam dizainam. Tieši Calvin Klein mainīja attieksmi pret apakšveļu. Tagad gandrīz ikviens ir gatavs ieguldīt kvalitatīvā veļā, nevis pirkt milzu iepakojumos.

Perfektais džinsu pāris

Atrast džinsus, kas perfekti pieguļ un izceļ visas tavas labākās formas, bet reizē ir arī ērti, – tas var likties kā laimests loterijā. Tas nav tālu no patiesības, ne velti mēs pieturamies pie zīmoliem, kuru džinsi mums der perfekti. Ne tikai apakšveļa iznesa Calvin Klein vārdu pasaulē. Patiesībā pirmie bija šā zīmola džinsi. Kvalitāte, piegriezums un komforts – svētā trīsvienība džinsu pasaulē. Šeit tu atradīsi visdažādākā stila džinsu bikses, gan klasiku, gan arī šī brīža modes tendencēm atbilstošu. Vari būt droša, ka šie džinsi kalpos ilgi un neliks tev vilties ne brīdi.

Ideāls ikdienas sabiedrotais

Calvin Klein būtība neslēpjas ekstravagancē, milzīgos rakstos un faktūrās. To, protams, tu arī varēsi atrast, bet pamatos šis zīmols ir par ikdienu, eleganci, vienkāršību. Meklējot ikdienas apģērbu, apavus vai aksesuārus, vari neskatīties nekur citur. Calvin Klein ir pilnīgi viss tavai ikdienai nepieciešamais. Sākot ar apakšveļu, T-krekliem un džinsiem līdz brīvā laika apaviem un klasiskām somām. Tava kapsulas garderobe vienuviet. Augsta kvalitāte un ilgtspējība ir tas, kas šo zīmolu izceļ starp pārējiem. Esi vienmēr par sevi pārliecināta un droša, ka izskaties lieliski vienmēr un visur. Calvin Klein var to visu tev sniegt viena klikšķa un pirkuma attālumā.