Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 378

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Furla – kvalitatīvs un mūsdienīgs itāļu zīmols

Jau aptuveni 100 gadus Itālijas zīmols Furla iepriecina pircējus ar stilīgiem un laikmetīgiem izstrādājumiem, ko izvēlas tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Zalando piedāvājumā ir inovatīvu dizainu somas un apavi, kas savu vietu atradīs jebkura modes cienītāja garderobē.

Zīmols Furla nenoliedzami sevī ietver tādas vērtības kā kvalitāte, krāsains radošums un augstākā līmeņa meistarība. Tieši tāpēc zīmola ražotie produkti ir tik iecienīti visā pasaulē. Dažādu krāsu, dizainu un funkcionalitātes somas, apavi un mazie aksesuāri – to visu atradīsi Zalando piedāvātajā sortimentā.

Gaumīgs un dzīvespriecīgs dizains

Zīmolu Furla vislabāk raksturo tādi vārdi kā mīlestība pret skaistumu, kā arī klasiskas un laikmetīgas vērtības. Sortimentā atradīsi dzīvespriecīgus, mūsdienīgus un autentiskus produktus, kas jebkuram cilvēkam liks justies pārliecinātam par sevi un palīdzēs sasniegt arvien jaunas virsotnes.

Izmēģini kādu no modernajām un vienlaikus klasiskajām ādas somiņām un dodies bezrūpīgā atpūtā ar saviem mīļajiem vai palutini sevi un apmeklē kādu ekskluzīvu un saviesīgu pasākumu. Tā pat piedāvājumā atradīsi arī interesantus, krāsainus aksesuārus, kas radīti, liekot lietā krāšņu iztēli un labu balansu starp minimālismu un avangardu. Kombinē kādu no stilīgajiem lakatiem, makiem vai citiem aksesuāriem ar savu mīļāko apģērbu komplektu, un tie raisīs tevī smaidu, lai kur tu dotos.

Jūties pārliecināti ar uzticamajiem ādas izstrādājumiem

Mūsdienās Furla ādas izstrādājumi veido aptuveni 83% no zīmola produktiem. Ražotāji ir meistari šajā jomā. Produktu veidošanā tiek izvēlēti labākie materiāli, izmantots pilnībā nevainojams montāžas process un visvērtīgākās ražošanas metodes, lai izceltu formas, kas ir mūžīgas un funkcionālas.

Zīmola Furla pamatā ir itāļu dzīvesveids un alkas pēc kvalitātes un eleganti balansēta dizaina. Š īs vērtības ir iekļautas visos zīmola produktos un kolekcijās. Galvenā atslēga ir krāsu, rakstu un materiālu pareizā kombinācija un nevainojama preču izstrāde. To visu jau gatava produkta veidā tu atradīsi Zalando piedāvātajā zīmola Furla sortimentā. Izvēlies produktus, kas uzrunā tieši tevi, un sagaršo itāļu zīmola laikmetīgo burvību.