Kombinezoni

Populārākie filtri
Produktu skaits: 1058

Kombinezoni ikdienai un svētkiem

Kombinezoni ilgu laiku bija tikai vīriešu garderobes sastāvdaļa un arī tikai tiem, kas strādāja noliktavās, ražotnēs un citos darbos, kas diezgan smērēja apģērbu un rokas. Tomēr modes pasaule atrada veidu, kā tos padarīt mazāk rūpnieciskus un iekļaut ikdienas garderobē.

Tagad tu vari atrast visdažādākās to versijas – sportiskus, brīva piegriezuma, īsus un garus, dažādās krāsās, klasiski melnus, ar izšuvumiem un akmentiņiem, bārkstīm. Pats galvenais, ka tie ir ļoti, ļoti ērti un vienā piegājienā viss tēls jau gatavs. Ja kombinezons ir apģērba gabals, kas tev patiesi patīk, tad Zalando piedāvājumā atradīsi tos gan ikdienai, gan svētkiem. Garās versijas noderēs visu cauru gadu, bet īsākās vairāk vasarai.

Raibā vēsture

Patiesībā kombinezoni radās visai interesantā veidā, tos dizainēja izpletņlēcējiem, lai nekas netraucē lēciena un lidojuma laikā. Tieši tāpēc angliski to sauc par "jumpsuit" – lēcējkostīmu. Vēlāk arī citās jomās redzēja šā apģērba priekšrocības un to sāka izmantot rūpnīcās, servisos un arī cietumos. 20. gadsimta laikā kombinezoni vairākas reizes ienāca arī modē, taču katru reizi tie nespēja iesakņoties ikdienas garderobē. Tomēr 21. gadsimtā beidzot tas ir izdevies un tie ir ieradušies uz palikšanu. Vienkāršāki vai ekstravagantāki, ikdienišķi un pārspīlēti – ko vien sirds kāro.

Pieskaņo, ko vēlies

Kombinezoni ir ne tikai ērti un viegli uzvelkami, bet arī bieži vien universāli. Protams, daži paši par sevi ir modes kliedziens, bet visbiežāk piedāvājumā atradīsi tādus, kas ļaus ar aksesuāriem tos padarīt ikdienišķus vai arī tieši pretēji – ballītei gatavus.

Zalando piedāvājumā atradīsi klasiski melnus, no džinsa auduma šūtus, vasarai – raibus un krāsainus, no dabīgiem un elpojošiem materiāliem. Ja vēlies radīt ikdienišķu tēlu – velc klāt brīvā laika apavus vai sandales, bet ballītei augstpapēžu kurpes un rotaslietas. Nebaidies izskatīties pārliecinoši un spilgti, bet, ja tas nav tas, ko vēlies, tad iegādājies sportiska stila kombinezonu mierīgās krāsās. Lai ko tu izvēlētos – nēsā to ar pārliecību!