Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 273

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Dr. Martens apavi izceļas, saglabājot apavu klasiskās vērtības

Apavu ražotāji vienmēr vadījušies pēc līdzīgiem dizaina parametriem. Laika gaitā esam piedzīvojuši daudz pārmaiņu krāsu un stila ziņā, tomēr klasiskais kurpes izskats palicis tikpat kā nemainīgs. Cilvēkus vienmēr saistījušas pārbaudītas vērtības, kā arī uzticams un pazīstams dizains. Dr. Martens apavi radīti tieši šādiem cilvēkiem ar nostabilizējušos gaumi, tomēr arī ļaujoties modes tendencēm.

Augstas kvalitātes imitācijas, kā arī dabīgās ādas zābaki un kurpes ar Dr. Martens ikonisko, biezo zoli un diegu šuvēm ap to. Dažādas apdares un to krāsas ļauj katram izvēlēties sev tīkamāko apavu modeli, pat neizejot no mājām . Zalando kolekcijā pieejamas arī vairāku stilu sandales, kas patīkami pārsteidz ar savu gaumīgo ekspresivitāti.

Iepriekš neredzēti siltā laika apavu dizaini no Dr.Martens

Vienmēr stilīgi un mūsdienīgi apavi, kas pamanās saglabāt savu unikālo stilu, pievēršot uzmanību jaunākajām modes tendencēm. Dr. Martens piedāvā izcelties ar vienkāršību, kas ir pamatā visiem tā ražojumiem. Nepārspīlēti, tomēr drosmīgi un moderni apavi visiem, kas gū st gandarījumu, uzvelkot patiesi kvalitatīvus dizainera apavus.

Platformas sandales, kas ļaus izcelties pūlī. Minimālistiski, iepriekš neredzēti moderno sandaļu un čību modeļi, kas lieliski piestāvēs ne vien ikdienas gaitās, bet arī dodoties atvaļinājumā vai uz brīvāka dreskoda pasākumiem. To dizainā atrodami dažādi antīkās kultūras elementi, kas piešķir apaviem gaumīgas greznības efektu.

Kurpes, kas harmoniski apvieno dažādību

Dr. Martens kurpes izceļas ar savu glancēto, tomēr ekspresīvo dizainu, kas izskatās pēc rokenrola Bakingemas pilī. Vienkāršais, jau iemīļotais dizains apvienojumā ar rūpīgi izvēlētiem un uzrunājošiem svaigiem akcentiem rada jaunu, patīkamu iespaidu par klasiskajiem apaviem.

Ejot uz nozīmīgu pasākumu, dzimšanas dienas ballīti vai ikdienas pastaigā pa pilsētu – ar Dr. Martens kurpēm sev iegūsi komforta un izskatīguma kombināciju, ko novērtēs, lai kur tu dotos. Šie apavi izstaro pārliecību un kvalitāti, ko garantē arī Zalando. Dr. Martens apavi, neatkarīgi no veida un stila, ļaus to valkātājam justies lieliski.