Sieviešu bikses

Populārākie filtri
Produktu skaits: 9978
amynathalie
amynathalie
Produktu skaits: 6

Neaizstājamā s bikses

Un ko tu valkātu pasaulē bez biksēm? Jā, ir kleitas un svārki, bet būsim godīgi, viens no ērtākajiem apģērba gabaliem ir tieši bikses. Interesanti, ka pirmie šo apģērbu sāka valkāt tieši jātnieki, saprazdami, ka tā ir daudz ērtāk zirga mugurā.

Turklāt sievietes, kuras jāja ar zirgiem, sākotnēji slēpa šo apģērbu zem brunčiem. Laikam ritot, aizspriedumi pagaisa, un mūsdienās mums katram mājās ir vairāki eksemplāri šā apģērba.

Jebkuram gadalaikam vari atrast piemērotas bikses, tās ir gan biezas, gan plānas. Arī garums ir daudzveidīgs, nemaz nerunājot par materiāliem un dizainiem. Sākotnēji cilvēki izvēlējās šo apģērba gabalu praktiskuma dēļ, taču mūsdienās tā ir neatņemama stila sastāvdaļa.

Jebkurai dzīves situācijai

Dodies atvaļinājumā un vēlies atrast pāris eksemplāru, kas tavu ārieni padarīs neatkārtojamu? Zalando lappusēs noteikti atradīsi kaut ko interesantu un tajā pašā laikā ērtu. Dzīvnieku raksta apdrukā vai vienkrāsainas, ziedu rakstā vai svītrainas, mūsu klāstā ir daudz dažādu dizainu.

Kad ārā kļūst vēsāks, tā vien gribas ietīties segā un divreiz apdomāt, vai doties laukā? Mums ir labāka ideja, atrodi sev siltas bikses! No satīna līdz vilnai, dažādi materiāli dažādām dzīves vajadzībām. Ja tev svarīgi ir justies labi, tad droši meklē savu silto bikšu pāri mūsu lappusēs.

Dienām, kad nav kur steigties, kad vari izbaudīt atpūtu mājās, esam sarūpējuši arī ērtus modeļus. Dažādi sportiski varianti un arī viegli legingi atradīsies, ja pameklēsi. Tev noteikti ir tās vienas super ērtās bikses, kuras velc, kad gribi justies nepiespiesti.

Saulainām dienām

Gatavojies atvaļinājumam Itālijā? Neaizmirsti sev sarūpēt stilīgus šortus. Kad laikapstākļi lutina ar saules siltumu, tad varam izmantot izdevību un doties savās gaitās īsbiksēs.

Dodoties uz pludmali, vari ielē kt savās vieglajās un plīvojošajās pludmales biksēs. Mūsu plašajā klāstā arī tādus variantus atradīsi. Un ne tikai, tik vieglu apģērba gabalu vari valkāt, kad vien vēlies, arī dārza ballītē, ja saulīte silda.

Mīlestībā pret dabu esam atzīmējuši modeļus, kuri ražoti dabai draudzīgi. Ja vēlies tieši kādu no tiem, droši meklē Ilgtspējības zīmi.