Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 915

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

New Balance palīdzēs īstenot jebkurus mērķus

Zīmola New Balance pamatā ir nepārtraukta kustība it visā. Izvēlies kādu no zīmola produktiem un nebaidies sasniegt vairāk. Zalando piedāvājumā pieejams plašs New Balance preču sortiments, kas būs lielisks papildinājums jebkurai sportiska stila garderobei.

Atsvaidzini savus mīļākos komplektus ar jaunākajiem zīmola apģērbiem, apaviem un pat stilīgajiem aksesuāriem. Izvēlies klasiskus brīvā laika apavu modeļus vai arī kādu no funkcionālajiem un ērtajiem sporta apģērbu komplektiem. Kas gan var būt labāks par komfortu komplektā ar lielisku un inovatīvu dizainu? Kopā ar unikālajiem zīmola produktiem sportošana vai laiska atpūta sagādās prieku un lieliskas emocijas ikvienam.

Funkcionalitāte un mode vienuviet

Jau gandrīz 100 gadus zīmols New Balance priecē savus pircējus ar inovatīviem un funkcionāliem produktu dizainiem. Moderniem apaviem un apģērbam nav jābūt neērtam un apgrūtinošam. Tieši tāpēc zīmols piedāvā dažādu veidu, materiālu un funkciju produktus, kas spēs pielāgoties jebkura pircēja vajadzībām un palīdzēs īstenot pat visambiciozākos mērķus.

Zīmola produkti ir ideāls funkciju un modes apvienojums, sniedzot pircējiem nepieciešamo veiktspējas tehnoloģiju un vēlamo stilu. Ar augsta līmeņa prasmēm un radošumu New Balance īsteno savus mērķus visā pasaulē. Daļa no izcilu sporta apģērbu un apavu veiksmes ir to ražošanā un izmēru pieejamībā. New Balance sortimentā atradīsi produktus, kas lieliski pielāgosies jebkurai formai un ļaus tev sniegt vislabāko iespējamo performanci.

Ilgtspējība un atgriezeniskā saite

Zīmols New Balance kā savas galvenās vērtības izvirza dabu, cilvēkus un kopienas. Ieviešot dažādas inovācijas un meklējot arvien jaunas iespējas ražot produktus, kas nezaudē savu funkcionalitāti un lielisko izskatu, zīmols veicina ilgtspējīgas izvēles visā pasaulē.

Zīmola misija ir apvienot cilvēku aizraušanās un mērķus, lai kopienas visā pasaulē panāktu veselīgas un pozitīvas pārmaiņas. Ieviešot un piedaloties dažādās iniciatīvās, zīmols vienmēr domā par to, kā panākt vairāk un palīdzēt cilvēkiem izmainīt savu dzīvi. Darīt labu ir daļa no New Balance nemainīgā pamata un nākotnes redzējuma. Izmantojot stipendijas, globālo brīvprātīgo darbu, kooperatīvo mārketingu, sponsorēšanu un daudz ko citu, New Balance mērķis ir uzlabot bērnu un ģimeņu veselību un labklājību visā pasaulē.