Bērnu kleitas

Populārākie filtri
Produktu skaits: 2135

Bērnu kleitas prieka pilnai bērnībai

Ir svarīgi, lai bērnību atcerētos ar smaidu. To palīdzēs izdarīt arī labas atmiņas par vismīļāko kleitu, ko bērns nekad negribēja novilkt. Tāpēc izvēlies savai mazajai apģērbu, kas liks viņai justies lieliski un radīs prieku.

Krāsas, dažādi raksti, volāni un lentītes – lai bērnība būtu īpaši priecīga, esam atlasījuši visdažādāko kleitiņu kolekciju, vienalga, kādu tēlu vislabāk valkātājas iecienījušas. Atradīsi gan kleitas vismazākajiem, gan arī vecākiem bērniem visdažādākajos stilos, kas atbilst modes tendencēm un bērnu vajadzībām.

Skaists izskats ikdienai un īpašiem notikumiem

Leģenda vēsta, ka ar īsto kleitu meitene jutīsies labi jebkurā pasākumā, jo zinās, ka izskatās lieliski. Tādēļ piedāvājam visdažādākās kleitas gan ikdienai, gan svētku pasākumiem, lai vienmēr mazā meitenīte varētu justies kā balles karaliene.

Vai mazajai ikdienā patīk vilkt kleitas, jo tās labi izskatās, ir ērtas un labi virpuļo, kad griežas? Tad izvēlies kādu no ikdienišķajām, bet tāpat ļoti skaistajām kleitām. Atradīsi gan vienkāršākas un vienkrāsainas, gan arī košas un krāsainas kleitas, kas noderēs gan ikdienas pastaigai pa parku, gan arī bērnudārzam vai skolai.

Atradīsi arī visdažādākās kleitas svinīgiem pasākumiem. Vai tavs bērns būs puķu meitene kāzās? Ar īsto kleitu viņa izskatīsies pēc maza eņģelīša, kas jebkuram saviļņos sirdi. Vai arī gatavojies dzimšanas dienas svinībām? Tad izvēlies kādu no krāsainajām kleitām, kas ļaus tavam bērnam izskatīties lieliski un justies enerģijas un prieka pilnam. Bet, ja kleitas valkātāja novērtē dažādus tēlus, atradīsi arī kleitas ar dažādu dzīvnieku rakstiem, kā arī ar multfilmu un iedomu tēliem.

Īpašs piedāvājums dažāda vecuma bērniem

Bērnu apģērbs ir īpašs – ir svarīgi, ka tas ir ērts un funkcionāls, atbilstoši katra vecumam un vajadzībām. Vismazākajām princesēm atradīsi kleitiņas gan maigos toņos, gan no mīkstiem materiāliem. Zīdaiņiem atradīsi arī komplektus ar apakšā pavelkamiem šortiņiem, legingiem vai bodijiem. Bet vecākām meitenēm atradīsi dažāda dizaina kleitas, kurās izpaust savu stilu, lai kāds tas būtu.

Iepriecini gan sevi, gan savu bērnu ar jaunu kleitu, kurā meitenīte ne tikai izskatīsies, bet arī jutīsies lieliski. Izvēlies kādu no Zalando mājaslapā piedāvātajām kleitām un palīdzi savam bērniem izbaudīt bērnību.