Ziemas jakas

Populārākie filtri
Produktu skaits: 780

Ziemas jakas, kas neļaus salt ziemā

Ziemas Latvijā ir mainīgas, tomēr neviena nepaiet bez sala un mīnus grādiem. Ja vien neesi rūdīts, tad bez jakas neiztikt. Temperatūras sajūtas katram ir individuālas. Vienam jau 10 grādi ir auksts, bet citam tikai 10 grādi zem 0. Tieši tāpēc Zalando piedāvā ne tikai ļoti biezas un siltas ziemas jakas, bet arī plānākas karstasinīgajiem.

Plaša izvēle ikviena gaumei

Izvēle ir plaša, un tev nav jāsamierinās ar pufīgu melnu jaku, jo nekā cita nav. Šeit tu atradīsi klasiskas melnas un biezas jakas, ar kapuci un bez tās, dažādās krāsās un piegriezumos, ar kabatām un bez tām. Arī tādas, kas ļaus arī aukstā laikā ieturēt savu stilu. Atļaujies izcelties uz pelēkās ziemas fona un tajā pašā laikā aukstumā neizjust diskomfortu.

Pārliecinies par jakas funkcionalitāti

Jakas izskats ir tikai viens no faktoriem, kas jāņem vērā, kad izvēlies ziemas jaku. Kad esi atradis modeli, kurš uzrunā vizuāli, izpēti tā funkcionalitāti. Apdomā, vai ziemā labprāt dodies laukā un izbaudi sniegu, garas pastaigas un ceļo pa Latviju. Tad labāk izvēlies jaku, kas ir garāka, lai pēc iespējas lielāka ķermeņa daļa visu laiku ir siltumā. Ja ziemā esi ārā tikai no vienas telpas līdz nākamajai, tad tev pietiks ar nedaudz siltinātu un ne pārāk garu.

Tāpat arī ir vērts apskatīties, vai ziemas jaka ir ūdeni aizturoša un pavisam ideālā variantā arī vēju aizturoša. Tas tevi pasargās no visiem laika apstākļiem, kas sagaida ziemas laikā. Vēl ir vērts ņemt vērā arī kabatu daudzumu un lielumu. Mēs visi zinām, cik kaitinoši ir, ja apģērbs ir pilnīgi nepraktisks. Lai izvairītos no tā, padomā, cik bieži tev ir vajadzīgas kabatas un ko iekšā vēlies likt. Daudzi mūsdienu telefoni nemaz nelien dažu ziemas jaku kabatās, kur nu vēl naudas maks un austiņas. Ziemas jaka ir pirkums, kas kalpos vairāku gadu garumā, tādēļ izvēlies ar prātu, lai nākamajā ziemā nav jāiegādājas jauna.