Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 380

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Saulesbriļļu ikona – zīmols Ray-Ban

Saulesbrilles nav tikai stila elements, tās pasargā acis no spilgtas gaismas, piemēram, spožas saules. Tās lieliski noder, ne tikai dodoties ikdienas gaitās vai ceļojumā uz siltajām zemēm, bet arī vadot transporta līdzekļus, jo saulesbrilles palīdz neapžilbt un labāk redzēt ceļu. Zīmols Ray-Ban ir pasaules līderis kvalitatīvu un stilīgu saulesbriļļu un briļļu ražošanā. Tas radies pirms vairāk nekā astoņdesmit gadiem Amerikas Savienotajās Valstīs, un uzņēmuma sākotnējais mērķis bija radīt brilles, kas pasargā pilotus no apžilbšanas, atrodoties lielā augstumā.

Ray-Ban augstākās kvalitātes saulesbrilles ir piemērotas dažādiem mērķiem. Vairums briļļu ir piemērotas lielākajai daļai situāciju, piemēram, ikdienai, pastaigām un ceļojumiem, tomēr plašajā piedāvājumā atradīsi arī glaunākus modeļus, kurus varēsi saskaņot ar dažādiem svinīgiem tērpiem un citiem aksesuāriem, lai izskatītos īpaši un moderni. Izvēlies pārējam apģērbam un akcentiem piemeklētas saulesbrilles, lai radītu saskaņotu kopējo tēlu.

Vēsturiskās aviatoru un citas saulesbriļļu formas

Zīmola piedāvātie saulesbriļļu ietvari lielākoties radīti no divu veidu materiāliem – metāla un acetāta. No šiem materiāliem Ray-Ban ir radījis daudz dažādu formu modeļu, katru citādu. Pasaulē visplašāk pazīstamas ir aviatoru brilles, kas bija arī zīmola pirmais produkts un ar kuru aizsākās kompānijas stāsts. Tikpat populāra izvēle pircēju vidū ir tā saucamās "wayfarer" formas saulesbrilles, kurām ir ļoti plašs lietojums un kas labi izskatās kopā ar lielāko daļu apģērbu. Šie ir tikai divi no pieejamajiem veidiem, tev ir iespēja izvēlēties arī apaļas, taisnstūra, tauriņa vai kaķacs formas. Izvēloties saulesbrilles, ņem vērā savu sejas apveidu, kā arī pievērs uzmanību briļļu izmēram, lai jaunās brilles izskatītos tieši tā, kā vēlējies. Informāciju par izmēru un papildu detaļas par konkrēto modeli atradīsi aprakstā pie preces.

Iedvesmojies un veido stilu kopā ar Zalando

Zīmola Ray-Ban plašajā piedāvājumā atradīsi lielu detaļu, krāsu un rakstu izvēli. Pieejamas gan klasiskās melnās brilles, gan košāki modeļi tiem, kas priekšroku dod spilgtākiem toņiem. Atšķirīgas ir ne tikai ietvaru krāsas, bet arī stikliņi ir pieejami dažādos toņos. Piedāvājumā esošie modeļi atšķiras arī ar dažādiem ietvaru dizainiem un rakstiem, piemēram, vari izvēlēties brilles ar leoparda rakstu vai tieši pretēji, pilnīgi caurspīdīgus ietvarus nedaudz interesantākam izskatam.

Kopā ar Ray-Ban jūties patīkami un komfortabli saulainajās dienās, kā arī vadot dažādus transporta līdzekļus, lai uz ceļa justos droši un pārliecināti. Zalando plašais piedāvājums nodrošina pietiekami lielu izvēli, lai tu varētu atrast sev piemērotāko modeli un pieskaņot to savai garderobei un kopējam tēlam. Nav svarīgi, vai vēlies iegādāties Ray-Ban saulesbrilles ikdienai, ceļojumam vai īpašam notikumam, vari būt drošs, ka iegādāsies kvalitatīvu un izturīgu preci, kuru rada zīmols, kam rūp savu klientu labsajūta.