Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 1092

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Ievies sevī jaunu dvesmu kopā ar Converse

Zīmolu Converse pazīst pasaulē tā unikālo un autentisko sporta apavu dēļ. Jau gadiem ilgi zīmols ir viens no vadošajiem ielas apģērbu un apavu ražotājiem. Zalando piedāvājumā atradīsi stilīgas kedas, sportisku apģērbu un pat ikoniskos zīmola Converse aksesuārus.

Ikdienas skrējienā mēs lielu daļu laika pavadām ceļā. Nav svarīgi, vai pārvietojies kājām, ar divriteni, sabiedrisko transportu vai automašīnu, vienmēr labi un patīkami ir justies komfortabli savā apģērbā un apavos. Zīmols Converse piedāvā pircējiem lielisku komfortu un kvalitāti apvienojumā ar modernu dizainu, kas palīdzēs izpaust jebkura cilvēka unikālo personību un stilu.

Ielas apģērbs, kas radīts ikvienam

Zīmola produkti ir izstrādāti un veidoti tieši ielas kultūrai, kas mainās ik uz soļa. Uzklausot un atbalstot savus pircējus, zīmols Converse ievieš un pielāgo inovatīvus dizainus, ko novērtē miljoniem cilvēku visā pasaulē. Produktu klāstā ir pieejami dizaini, kas ikvienam liks justies unikālam un iedvesmos paveikt vairāk un izkāpt no savas komforta zonas .

Nav svarīgi, vai esi ceļā, atrodies sporta laukumā vai dodies pastaigā ar saviem mīļajiem, zīmolam Converse ir plašs preču piedāvājums, kas pielāgosies jebkurai tavai darbībai. Izvēlies ērtos sporta apavus dažnedažādās krāsās un kombinē tos ar komfortablajiem un interesantajiem zīmola apģērbiem ar stilīgām uzdrukām vai logotipa cepurēm un pat somām.

Klasisks un autentisks dizains jau gadiem ilgi

Viens no visklasiskākajiem zīmola Converse apavu modeļiem pavisam noteikti ir baltās sporta kedas. Zalando piedāvājumā atradīsi šo ikonisko apavu dažādus dizainus visās varavīksnes krāsās, ar zemām vai augstām apmalēm. Tāpat kā pārējā pasaule, arī zīmols iet līdzi modei un pielāgojas ikviena cilvēka vēlmēm, noskaņojumam un vēlamajam stilam.

Ne tikai kedas ir pieejamas preču sortimentā, bet arī daudz kas cits. Apskati un kombinē savus Converse sporta apavus ar autentiska dizaina cepurēm, somām un pat vairāk. Tāpat pamēģini arī ērto un funkcionālo zīmola ielas apģērbu, kas noteikti atradīs vietu jebkura ielas stila apģērba cienītāja garderobē.