Parkas

Populārākie filtri
Produktu skaits: 1054

Kā izvēlēties parkas?

Mainīgie laikapstākļi pieprasa mainīgu sezonas apģērbu izvēli. Jau sen nav noslēpums, ka ieguldījums kvalitatīvās un pārbaudītās vērtībās ilgtermiņā lieliski atmaksājas. Šiem pašiem principiem atbilst arī pēdējo gadu ziemas jaku favorīte – parka jeb liela, plata, vēja necaurlaidīga un ūdensnoturīga ziemas jaka, kas papildināta ar kapuci. Iepazīsimies ar šo svešvārdu un tā nozīmi arī tavā auksto sezonu apģērbu izvēlē.

Kā parkas atšķiras no citām ziemas virsjakām?

Pirmajā acu uzmetienā atšķirība starp parkām un citām biezajām ziemas virsjakām var būt grūti saskatāma, tomēr tā slēpjas jaku funkcionalitātē. Šis atslēgvārds raksturo pusgarus vai garus siltinātus mēteļus, lielākoties ar rāvējslēdzēju un biezu kapuci. Visbiežāk šo virsjaku tipu iespējams atpazīt pēc dabīgas vai mā kslīgas kažokādas apmales kapucei . Virsjaka vienmēr būs polsterēta, atkarībā no cenas un kvalitātes polsterējums variē starp sintētiku un dūnu/spalvu pildījumu.

Tātad – polsterēta, īpaši silta virsjaka garumā nedaudz pāri gurniem vai līdz ceļiem. Tomēr izklausās pēc ierastās virsjakas? Kas tad īsti ir citu aukstās sezonas virsjaku pamatā? Citu virsjaku sastāvā pārsvarā atradīsi poliesteri, var būt arī džinsa, vilnas vai ādas virsjakas. Lai gan šie materiāli ir sevi pierādījuši kā praktiskus un modīgus, tie ir praktiski tikai līdz noteiktam mirklim. Izvēloties parku, visticamāk, tavs mērķis būs nodrošināt sev augstas kvalitātes ziemas virsdrēbes. Kāpēc tieši šis virsjaku veids varētu būt tava pirmā izvēle?

Parkas, pirmkārt, pārdomāti veidotas garākas, lai nodrošinātu siltumu torsam un īpaši mugurai. Zalando internetveikalā atradīsi arī virsjakas ar pagarinājumu tikai mugurpusē, lai pasargātu no aukstuma jostasvietu. Otrais, jau minētā materiālu atšķirība. Parkas izgatavotas no ūdensizturīga auduma, kas lieliski kalpos gan ikdienas gaitās, gan aktīvajā atpūtā lietus vai sniega laikā. Praktiski, kvalitatīvi un pārliecinoši – izvēlies acīm tīkamāko modeli Zalando internetveikalā.

Praktiski, bet vai stilīgi?

Lai arī šis virsjaku veids noteikti var rast vietu tavā un katra tev pazīstama cilvēka skapī, jautājums ir – vai parkas var saukt par modernām? Viedokļi dalās, tomēr mēs apzināmies, ka katram var būt savas izskata prioritātes un priekšstati par lietderību. Kā izvēlēties tavai gaumei atbilstošāko virsjaku?

Savā būtībā šī aukstās sezonas virsjaka vienmēr liksies nedaudz maisīga, tāpēc cilvēkiem, kuri vēlas pieguļošākas virsdrēbes, iesakām iegādāties vienu vai pat divus izmērus mazāku jaku. Ja esi pielāgojusies “oversized” kultūrai, šī nebūs reize, kurā iegādāties lielākus izmērus. Arī Zalando internetveikala izvēlē droši atzīmē savu ierasto virsjaku izmēru: parkas būtība ir atstāt vietu papildu apģērbam, tāpēc arī tev atbilstošais izmērs būs paplats. Nedaudz pieguļošākas būs jakas ar sintētisku pildījumu. Turpretim dūnu pildījums garantēs 100% siltumu un ērtības, tomēr jārēķinās, ka dūnu jakas vizuāli būs apjomīgākas.

Lai arī modes dizaineri neiesaka šo virsjaku saskaņot ar solīdiem apģērbiem, nepaļaujies aizspriedumiem, ka parkas ir garlaicīgs un vienveidīgs apģērbs! Zalando internetveikalā atradīsi vairāku krāsu, audumu, materiālu, kā arī garumu jakas, no kurām gaišākās un īsākā s lieliski izskatīsies, ja kājās būs apavi ar pildītu zoli vai nedaudz masīvākiem papēžiem. Tomēr atceries – šī virsjaka ir paredzēta siltuma un drošības sajūtas garantijai, tāpēc iešanai uz saviesīgiem pasākumiem, iespējams, der izvēlēties kādu atbilstošāku aukstās sezonas virsjaku vai mēteli. Ieskaties Zalando āra drēbju sadaļā, mēs tevi nepievilsim arī saviesīgos mirkļos!

Aukstā sezona mēdz ierobežot tavas modes izvēles, tomēr atceries – ieguldījums vienā kvalitatīvā apģērba gabalā atmaksāsies ilgtermiņā. Turklāt – vai aukstajā sezonā saviesīgi pasākumi brīvā dabā ir īstā vieta, kur demonstrēt viskarstākos modes jaunumus? Tiekamies Zalando un sagatavojamies vēsajiem gadalaikiem kopā!