Faq | Atgriešana un atmaksa | Kad es saņemšu atmaksu?

Kad es saņemšu atmaksu?

Atmaksa par atgriezto sūtījumu tiks ieskaitīta tajā pašā maksājuma metodē, kuru izmantoji, iegādājoties atgrieztās preces. Var paiet līdz 14 dienām no brīža kad mūsu loģistikas pakalpojumu sniedzējs saņem tavu sūtījumu līdz atgrieztais sūtījums tiek apstrādāts mūsu noliktavā un tu saņem naudas atmaksu.

Ja savu pasūtījumu apmaksāji ar PayPal, bankas pārskaitījumu vai kredītkarti, atmaksa tiks veikta 5 darba dienu laikā. Ja pasūtījumu apmaksāji ar kredītkarti, atmaksa tavā kontā tiks uzrādīta atmaksas dienā, vai sākotnējā maksājuma veikšanas dienā.

Ja vēlies atgriezt vienumus, kuri iegādāti, izmantojot dāvanu karti, kredīts tiks pārskaitīts uz tavu lietotāja kontu, kuru varēsi izmantot saviem turpmākajiem pasūtījumiem. Dāvanu kartes kredītu nav iespējams izmaksāt skaidrā naudā.

Mums nav informācijas par taviem pēdējiem 3 pasūtījumiem. Tu esi atgriezis vecāku pasūtījumu. Lūdzu, skati atjauninājumus savā lietotāja kontā.

Mēs nosūtīsim e-pastu un apstiprināsim, kad tavi atgrieztie vienumi būs saņemti un atmaksa apstrādāta.

Es veicu samaksu par savu pasūtījumu, bet tas tika atcelts

Ja samaksu veici ar kredītkarti, nauda par atceltajiem vienumiem netika iekasēta. Ja samaksāji ar PayPal vai bankas pārskaitījumu, var paiet līdz 5 darba dienām līdz nauda atkal parādīsies tavā kontā.

Maksājuma summa tiek atmaksāta uz attiecīgi izvēlēto maksājuma metodi pasūtījuma laikā:

  • Kredītkarte - atmaksa uz maksājumu kartes kontu
  • Kredītkarte, izmantojot 3D Secure - atmaksa uz maksājumu kartes kontu
  • PayPal - atmaksa uz PayPal kontu
  • Trustly - atmaksa uz Trustly kontu
  • Priekšapmaksa - atmaksa uz kontu, no kura tika saņemts maksājums par pirkumu
  • Apmaksa piegādes brīdī - atmaksa uz atgriešanas noformēšanas laikā norādīto kontu. Ja par pasūtījumu maksāji piegādes brīdī, mēs nesaņemsim Tavu maksājuma informāciju no pārvadātāja. Tāpēc ir svarīgi, lai, reģistrējot atgriešanu tiešsaistē, Tu ievadītu savu bankas informāciju. Nauda par atgrieztajām precēm tiks nosūtīta uz bankas kontu, kuru ievadīsi reģistrācijas laikā.

Lūdzu, pārliecinies, ka ievadi pareizo informāciju par atgriešanu.
Kad sūtījums būs reģistrēts kā atgriezts, attiecīgā summa automātiski tiks nosūtīta uz Tevis norādīto bankas kontu.


Neizdevās atrast meklēto?
Sazinies ar mums!

Vai vēlies 15 % atlaidi?*

Saņem jaunāko informāciju pa e-pastu

Pieteikties jaunumiem e-pastā no Zalando.lv!

Pārvaldi savas preferences

Kas tevi visvairāk interesē?

Lai uzzinātu, kā mēs apstrādājam datus, apmeklējiet sadaļu Paziņojums par privātumu. Varat anulēt abonementu jebkurā laikā bez maksas.