Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 26

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

4F – labākais sabiedrotais aktīvam dzīvesstilam

Viena no svarīgākajām aktīva dzīvesveida sastāvdaļām ir atbilstošs apģērbs, kas ir stilīgs, funkcionāls un sniedz ķermenim maksimālu komfortu. Kopš 2003. gada Eiropas tirgu ir iekarojis Polijā radītais zīmols 4F. Tas ir specializējies sporta, tūrisma un brīvā laika apģērbu un aksesuāru ražošanā, piedāvājot kvalitatīvus izstrādājumus par pievilcīgām cenām. Zīmola mērķis ir iedvesmot cilvēkus visā pasaulē sākt darīt kaut ko jaunu un turpināt sasniegt savus mērķus, tādējādi radot apģērbus, kas ļauj izbaudīt ikvienu aktivitāti un piedzīvojumu.

4F treniņiem izstrādātajā kolekcijā atradīsi optimālu apģērbu – sporta bikses, džemperus ar kapuci, kreklus, šortus un citus piederumus, kas būs piemēroti gan kardio vai spēka, gan crossfit nodarbībām zālē vai brīvā dabā. Sporto pēc saviem noteikumiem, uzstādi mērķus un sasniedz tos. Vairs nekādu attaisnojumu saistībā ar nepiemērotu apģērbu, jo 4F nodrošina visu, kas nepieciešams.

Viss nepieciešamais treniņiem sporta zālē un brīvā dabā

Ja apmeklē sporta zāli vai kādas citas nodarbības iekštelpās, lieti noderēs īsais sporta tērps. Vislabākais variants, lai nebūtu pārāk karsti, ir elpojošs krekls ar īsām piedurknēm un šorti. Zīmola piedāvājumā atradīsi dažādu krāsu T kreklus, kas ražoti galvenokārt no poliestera – materiāla, kas ir plāns, elastīgs un ļauj ātri iztvaikot mitrumam, svīšanas gadījumā saglabājot ķermeni sausu. Atkarībā no tavas gaumes, kolekcijā atradīsi arī apspīlētus vai brīvāka piegriezuma sporta šortus, kas noderēs gan treniņiem iekšā, gan arī tos varēsi vilkt zem sporta legingiem, trenējoties vēsākā laikā ārā.

Ja meklē atbilstošāko ekipējumu aktivitātēm ārā, karstā vasaras dienā, iesakām izvēlēties pēc iespējas gaišāku toņu apģērbu – tas labāk atstaros saules gaismu, līdz ar to nebūs tik karsti. Savukārt gada vēsajā sezonā treniņiem ārā iesakām izvēlēties garās bikses, džemperi ar kapuci vai flīsa jaku, kas labi pasargās no vēja. Papildus siltumam lieti noderēs viegla veste vai jaka ar rāvējslēdzēju un garām piedurknēm.

Plaša toņu izvēle

4F ir parūpējies par dažādām gaumēm, piedāvājot plašu apģērbu toņu izvēli. Aktivitātēm brīvā dabā, it īpaši skriešanai, nūjošanai, riteņbraukšanai, drošības nolūkos iesakām izvēlēties spilgtāku krāsu drēbes, piemēram, dzeltenas, oranžas, sarkanas, jo tā tu būsi labāk pamanāms citiem atpūtniekiem parkā vai pilsētā uz ielas. Taču iekštelpu nodarbībās dod priekšroku savai personīgajai gaumei, izvēloties tādas krāsas, kas piestāv vai patīk vislabāk.