Populārākie filtri
Produktu skaits: 3167

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Chanel otrā elpa – Karls Lāgerfelds

Vācu modes ikona, kura došanās aizsaulē 2019. gadā satricināja visu modes pasauli. Karls Lāgerfelds apžilbināja ne vien ar neatvairāmu un noslēpumainu izskatu, bet arī ar neapstrīdamo daudzpusību. Paralēli modes pārsteigumiem Lāgerfelds izpelnījās ievērību arī mākslas, fotogrāfijas un karikatūru pasaulē. Bez ikoniskajām melnajām saulesbrillēm un nenovērtējamās modes izpratnes dizainers bijis arī lielisks cilvēks. Modeles un partneri, ar kuriem nācies strādāt, intervijās akcentē dizainera spēju ieintriģēt ar nedzirdētiem stāstiem un idejām.

Daudzpusīgs raksturs iemiesojies arī lieliskā apģērbu piedāvājumā. Dizainera idejas iedzīvina visu veidu apģērbus un aksesuārus: skaļus, drosmīgus un savstarpēji apvienotus. Kāpēc tavā skapī jābūt vismaz vienam Lāgerfelda zīmola apģērbam?

Kažokādu un ādas izstrādājumu vēstnesis

Sezonālie melnie ādas zābaki, dažādu izmēru ādas somas un vairāku neparastu audumu apģērbi ādas akcentu izcelšanai – tieši ādu Karls Lāgerfelds izprata un prezentēja vislabāk. Zalando internetveikalā atradīsi ekskluzīvāko un tiešāko ādas vēstneša produktu piedāvājumu.

Spēles ar dažāda tipa ādu, tai skaitā izmantojot neierastākus dzīvniekus – vāveri, trusi un kurmi, bija dizainera modes trumpis. Viņa ekspresīvais skatījums atvēra durvis pretim radošajiem amatiem gan Chanel, gan arī itāļu zīmola Fendi kažokādu stila revolūcijā. Mēs esam apkopojuši tikai pašus ikoniskākos piedāvājumus: apģērbus un aksesuārus jebkuram dzimumam ar modernu un neapšaubāmu vācu dizainera rokrakstu. Karls Lāgerfelds būs īstā atbilde, ja meklē kvalitatīvu ādu, spožu akcentu, ja nebaidies no neierasti izteiksmīgiem apģērbiem.

Karls Lāgerfelds – Chanel atdzimšanas atslēga

Pasaules līmeņa atpazīstamības iemantošanu dizainers izpelnījies vairākkārt. Pirmkārt, tieši Lāgerfelda vērība un spēja to apvienot ar gadsimta aktualitātēm iedzīvināja Chanel zīmolu. Aizgūstot pašas Chanel veidotājas konceptu par kopējā izskata nozīmi, dizainera turpmākās modes kolekcijas risināja funkcionalitātes un jēgpilnas modes jautājumu. Neskatoties uz pastāvošo slavu, Lāgerfelds virzījās pretim modes vēstneša statusam: izglītojot un aicinot cilvēkus uz apģērbiem skatīties kā uz mazām detaļām vienota izskata veidošanai.

Ja tu vēl šaubies par savu izvēli, atceries, ka tieši Karls Lāgerfelds aicināja cilvēkus domāt par kopējo izskatu. Papildus kvalitatīvam, ievērības cienīgam un rotaļīgam dizainam tieši šā dizainera darbi modes pasaulē turpina sarunu par jēgpilnību un ilgtspēju. Izvēlies pareizi... un moderni!