Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 223

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Palutini sevi ar Swarovski

Jau vairāk nekā 100 gadus zīmols Swarovski piedāvā saviem klientiem unikālus un augsti kvalitatīvus produktus, kas iedvesmo cilvēkus visā pasaulē. Zalando atradīsi lielu izvēli zīmola rotaslietām, kas piemērotas jebkurai gaumei un gadījumam.

Rotaslietas vienmēr spēj atsvaidzināt jebkuru tērpu. Tās veido personību un parāda mūsu unikālo stilu. Zīmola Swarovski klāstā atradīsi dažādu materiālu, modeļu un lietojumu rotaslietas, kas būs lielisks papildinājums taviem mīļākajiem apģērbu un aksesuāru komplektiem.

Meklē dāvanas saviem mīļajiem vai vēlies iepriecināt sevi? Zīmola klāstā pieejamas rotaslietas, kas sasildīs jebkura cilvēka sirdi. Izvēlies kādu īpašu rotu sentimentālai vērtībai vai arī iepazīsties ar jauniem un spilgtiem rotaslietu modeļiem, kas ļaus tev uzdrīkstēties pārkāpt robežas.

Kvalitāte un meistarība vienuviet

Swarovski ilgstošā aizraušanās ar inovācijām un dizainu ir nenoliedzami padarījusi to par pasaulē vadošo juvelierizstrādājumu un aksesuāru zīmolu. Zīmola radošais process ir unikāls visos tā aspektos. Sākot no iedvesmas brīža līdz pat kolekcijas atklāšanai Swarovski pievērš uzmanību jebkurai detaļai. Produkti sevī iemieso vairāk nekā 125 gadu ilgu ražošanas meistarību un piesaista ar savu unikalitāti un pavēstīto stāstu.

Zīmols ikdienā veido un realizē jaunus griezumus, toņus un izmērus, tādējādi meklējot un aptverot arvien svaigākas un inovatīvākas iespējas. Zalando piedāvājumā atradīsi gan kaklarotas un gredzenus, gan auskarus, rokassprādzes un citas Swarovski rotaslietas. Dažādas krāsas pieejamas gan klasiska stila piekritējiem, gan cilvēkiem, kas vēlas pamēģināt kaut ko jaunu. Zelts, sudrabs vai citu krāsu toņi – viss ir atkarīgs no tā, ko vēlies tu.

Ilgtspējība ir pamatā it visam

Zīmola mērķis ir ilgtspējīga vadība, kas ievieš tālredzīgus procesus un principus kopienām un videi. Cilvēki ir Swarovski vissvarīgākā vērtība. Tieši tāpēc zīmols sniedz atbalstu ar Swarovski fondu un ūdens skolu. Izvēloties zīmola neatkārtojamos un rūpīgi ražotos produktus, mēs atbalstā m arī ilgtermiņa mērķi par labāku pasauli.

Swarovski apzinās, ka ilgtspējības detalizēta uzraudzība ļauj ietaupīt enerģiju, samazināt emisijas un pārvaldīt resursu izmantošanu. Zīmols nepārtraukti ievieš dažādus jauninājumus piegādes ķēdē un pēta arvien jaunus veidus, kā iegūt, ražot un izplatīt savus produktus, lai turpinātu savu ceļu uz ilgtspējīgāku darbību.