Sieviešu peldkostīmi

Populārākie filtri
Produktu skaits: 3477

Visskaistākie peldkostīmi tieši tev

Ūdens patiešām ir dziedējošs. Jūras šalkoņa palīdz relaksēties, ezera dzidrais ūdens vasaras tveicē atvēsina, karsta vanna – sasilda, savukārt dažādas ūdens terapijas, SPA palīdz atgūt fiziskos un garīgos spēkus, atjauno emocionālo līdzsvaru, kā arī uzlabo imūnsistēmu. Peldēšana ir atzīta par vienu no veselīgākajām fiziskajām aktivitātēm, tā palielina izturību, muskuļu spēku, uzlabo sirdsdarbību un palīdz saglabāt optimālu svaru, veselīgas plaušas.

Lai arī kāda būtu tava vēlme pēc jauna peldkostīma, skaistākie no tiem atrodami Zalando plašajā piedāvājumā. Varbūt tas ir ceļojums uz siltajām zemēm ar atpūtu pie baseina vai jūras, kas liek sapņot par košu un stilīgu peldkostīmu, kurš spēs izcelt tavas sievišķīgākās ķermeņa daļas. Varbūt tā ir gatavošanās vasaras sezonai tepat Latvijā, baseina vai SPA apmeklējums. Jebkurā gadījumā mēs vēlamies tev palīdzēt izvēlēties īsto.

Plašākā izvēle no populāriem zīmoliem

Zalando tu atradīsi labākos piedāvājumus no pasaulē populāriem zīmoliem. Taču, lai izvēlētos atbilstošāko, jāzina, kādiem mērķiem tas tiks lietots. Ja vēlies sauļoties un pavadīt laiku pludmalē, vislabākais būs divdaļīgais bikini tipa peldkostīms, kas ne tikai ļaus tikt pie labāka iedeguma, bet arī izcels ķermeņa formas. Ja tomēr ir vēlme ķermeņa formas pēc iespējas paslēpt un padarīt neuzkrītošas, tad noderēs kopējais peldkostīms vai bikini ar augsto jostasvietu.

Ja regulāri apmeklē baseinu, plāno nodarboties ar ūdens aerobiku vai peldēšanu, neapšaubāmi labākā izvēle būs kopējais peldkostīms, kas nodrošinās plašu kustību brīvību ūdenī, neuztraucoties par to, ka kāda daļa var nošļukt vai neviļus atsieties kāda lence.

Arī materiālam ir nozīme, it īpaši, ja tas regulāri atrodas saskarē ar hlorētu ūdeni – baseinā vai SPA. Lai gan vairums peldkostīmu ir ražoti no poliestera, neilona un elastāna, tomēr sastāvs var nedaudz atšķirties. Poliesteris no šiem materiāliem ir visizturīgākais pret hloru.

Kā izvēlēties krāsu

Runājot par peldkostīma krāsu, iesakām ņemt vērā ādas toni un izvēlēties tādu, kas kontrastē ar tavas ādas dabīgo nokrāsu. Bālas ādas īpašniecēm piestāvēs tumši vēsie toņi, kā melns, smaragdzaļš, tumši zils, lillā vai brūns. Gaišas ādas īpašniecēm piestāvēs jūras zilie, sarkanie, zaļie un brūnie toņi, kā arī, kad āda jau nedaudz iedegusi, – rozā un koraļļu toņi. Zeltainas vai tumšas ādas īpašniecēm piestāvēs gan siltie, gan vēsie toņi, arī neona krāsas un bikini ar apdruku.