Faq | Izmēra noteikšana | Kā atrast pareizo izmēru vai piemērotību?

Kā atrast pareizo izmēru vai piemērotību?

Tā kā izmēri un mērījumi var atšķirties dažādu zīmolu un pat viena zīmola apģērbiem, var būt grūti atrast sev piemērotāko izmēru un lielumus. Lai atvieglotu meklēšanu, Zalando piedāvā šādus rīkus un informāciju:

Iepirkties pēc diapazona

Lai piedāvātu plašu izmēru un lielumu klāstu, mēs pārdodam dažādu izmēru kolekcijas. Izmantojot filtru “Speciālie izmēri” veikalā, varat izvēlēties starp Plus izmēra, Smalka auguma, Gara auguma, Maternitātes un Standarta precēm.

Izmēru ieteikums

Dažiem vienumiem mēs varam ieteikt izmērus, pamatojoties uz jūsu nesenajiem pirkumiem un atgriešanām, vienumiem, kurus esat norādījis, kā tādus, kas der, atsauksmēm no citiem klientiem un pat katra zīmola īpašajiem izmēriem.

Mūsu ieteikumi ir pilnīgi privāti un tiek rādīti tikai jums.

Izmērs un atbilstība

Lielākajai daļai vienumu plašāku informāciju varat atrast izstrādājuma lapas sadaļā “Izmērs un atbilstība”, piemēram, kāda izmēra modelis ir valkājams un kādi ir šī izmēra mērījumi. Varat arī atrast saiti uz vispārējo izmēru ceļvedi.

Ja zīmols izmanto dažādus izmērus, izmēru konvertēšanu varat atrast izmēru atlasītājā.

Saistītās atbildes:


Neizdevās atrast meklēto?
Sazinies ar mums!

Vai vēlies 15 % atlaidi?*

Saņem jaunāko informāciju pa e-pastu

Pieteikties jaunumiem e-pastā no Zalando.lv!

Pārvaldi savas preferences

Kas tevi visvairāk interesē?

Lai uzzinātu, kā mēs apstrādājam datus, apmeklējiet sadaļu Paziņojums par privātumu. Varat anulēt abonementu jebkurā laikā bez maksas.