Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 1172

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Lec pāri izaicinājumiem ar Jordan

Zīmols, kas radies basketbola pasaulē, tagad ieceļo arī ikdienas dzīvē. Šā zīmola kvalitāti apstiprina pasaules labākie basketbolisti. Tagad tā pieejama arī jauna dizaina apģērbos un apavos. Zalando pieejamie kolekcijas eksemplāri būs piemēroti gan ikdienas, gan aktīvās atpūtas un sporta vajadzībām.

Šā ražotāja produkti guvuši īpašu popularitāti, pateicoties unikāla dizaina apaviem, kas apvieno labākās basketbola apavu kvalitātes un lielisku izskatu. Pateicoties šai kombinācijai, Jordan pamanījušies radīt sporta apavus un apģērbus, kas lieliski iederas ikdienas stila tendencēs neatkarīgi no laikmeta. Šo zīmolu izvēlas dažādu sporta veidu atlēti visā pasaulē. Arī tu vari sekot viņu piemēram.

Krāsu un dizainu dažādība, ko nodrošina krāšņā Jordan kolekcija

Mūsdienīga dizaina apavi un apģērbi, kas radīti, sekojot jaunākajām modes tendencēm. Jordan zīmolu aizsāka perfekcionista kaislība pret savu nodarbošanos. Tieši ar šādu attieksmi tiek ražoti visi produkti, kas atrodami Zalando interneta veikalā. Līdz ar neapšaubāmo kvalitāti nāk arī unikāli un interesanti dizaini.

Blakus augstākās kvalitātes basketbola apaviem atradīsi arī sportiska stila ikdienas apavu modeļus. Krāšņi krāsu salikumi un dažāda stila apavu modeļi, lai izceltu tavu personību ikdienas pelēcībā. Šos apavus novērtēs gan to valkātājs, gan apkārtējie. Komforts un uzticamība, ko garantē sporta apģērbs. Drosmīgi dizaini, lai padarītu ikdienas dzīvi aizraujošāku.

Jordan palīdzēs sagatavoties visām dzīves situācijām

Lieliskais balanss starp sportisku komfortu un stilīgu dizainu ļauj vilkt Jordan apģērbus un apavus, lai arī kur tu dotos. Inovatīvas treniņbikses, kas ļaus justies lieliski arī ikdienas gaitās. Siltākiem laika apstākļiem noderēs kādi no daudzajiem Jordan šortiem. Ar piedāvātajiem stila un krāsu salikumiem varēsi atrast piemērotus apģērbus ķermeņa augšdaļai.

Plašajā klāstā pieejami ne vien apģērbi, bet arī aksesuāri, kas lieliski piestāvēs tevis izvēlētajiem Jordan kolekcijas apaviem un apģērbiem. Dažādu veidu somas, kas iederēsies kā lielisks akcents katrā garderobē. Tām līdzīgos toņos pieejamas arī naģenes un platmales. Viegli atrast īsto kombināciju, kad izvēlies no Jordan apģērbu un apavu kolekcijas.