Somas un koferi

Populārākie filtri
Produktu skaits: 15 067
whosayla_
whosayla_
whosayla_·

Soma – modīgs aksesuārs ar vislabāko izmantojumu

Ir neiedomājami iziet no mājas bez visām vajadzīgajām lietiņām: telefona, maka, atslēgām, lūpukrāsas un vēl dažādiem visnotaļ nepieciešamiem priekšmetiem. Tādēļ jauna soma būs noderīga vienmēr un kalpos kā tava stila papildinājums. Teiciens, ka somiņas ir kā draugi – to nevar būt par daudz, pasaka visu.

Meklējot piemērotāko

Zalando piedāvā plaša klāsta somas un koferus jebkurai dzīves situācijai. Lai izvēlētos vispiemērotāko, iesakām ņemt vērā gan somas izskatu un materiālu, gan funkcionalitāti. Tā var būt lielisks papildinājums dienas izskatam, kas akcentēs tavu stilu. Ja dienas apģērbs ir tumšs un neitrāls, tad koša tašiņa un apavi piesaistīs uzmanību. Savukārt tumša vai vienkrāsaina, kantaina soma piešķirs tavam imidžam formālu noskaņu.

Tāpat kā jebkura apģērba un aksesuāra, arī somu materiāli atšķiras. Sākot no ādas un kokvilnas, līdz pat pītām un tamborētām. Materiāls ir svarīgs laikapstākļu un pasākuma rakstura dēļ. Piemēram gada tumšajā laikā, ko nereti pavada lietus un sniegs, izvēlies ādu vai ādas imitāciju, tas pasargās tavas mantas no samirkšanas. Turpretim karstā vasarā, kad ilgu laiku pavadām ārā, stilīgi izskatīsies viegla auduma vai pītās somas.

Stilīgi, bet pats galvenais – ērti un funkcionāli

Lai vai kas ir mūsu dienas plānā, mēs vēlamies justies ērti. Tādēļ īpaši svarīgu lomu somas iegādē spēlē funkcionalitāte. Vai tajā ietilps visas līdzi vajadzīgās lietas? Vai šīs lietas somā būs ērti atrast, kad tas nepieciešams? Vai tā nenospiedīs plecus pārāk lielā smaguma dēļ? Varbūt tieši otrādi – tā kritīs nost no pleca un traucēs svarīgā brīdī? Tieši šīs dzīves situācijas iesakām ņemt vērā, izvēloties pareizo veidu un modeli, kurā salikt savas mantas.

Dienai birojā, sapulcēs vai biznesa sanāksmē tev noteikti būs vajadzīgs klēpjdators. Fiziskām aktivitātēm – sporta tērps, dvielis un ūdens pudele. Tālākos braucienos, komandējumos vai ceļojumos neiztikt bez kofera, turpretim ballē vai teātrī pietiks ar maku un telefonu. Tieši tik plašs ir somu lietojums, un, piemeklējot pareizo, tā būs labākais sabiedrotais ik uz soļa.