Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 187
Seko saviem mīļākajiem zīmoliem
To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Ja sporta apģērbs, tad Helly Hansen

Sezonāli pārgājieni, garas pastaigas, sportiskas aktivitātes un, iespējams, pat nakšņošana dabā, ekstremāli darba apstākļi, piedzīvojumi un izaicinājumi – tie ir Helly Hansen zīmola galvenie atslēgvārdi. Vairāk nekā 140 gadus attīstītas inovācijas, lai veidotu aktīviem dabas cilvēkiem atbilstošākos un kvalitatīvākos apģērbus. Vairāku ekstrēmu nozaru pārstāvju uzticība un atgriešanās motivējusi zīmola radītāja un jūras kapteiņa Helly Hansen aizsākto apģērbu līniju turpināt vēl mūsdienās, uzstādot vēl nebijušus standartus aktīvās atpūtas un ekstremālu darba formu segmentā.

Kā pilnveidot zīmolu gandrīz pusotra gadsimta laikā?

Viena no Helly Hansen apģērbu priekšrocībām – vairāk nekā 100 gadu uzticība. Ikdienā darbojoties atklātos ūdeņos, zīmola radītāja primārais uzdevums bijis atrast apģērbu, kas pasargās viņu un kolēģus no Norvēģijas asajiem vējiem. Uzmeklējot pareizos risinājumus, Hansens radīja pirmo ūdensizturīgo apģērbu un ieinteresēja profesionāļus arī ārpus Norvēģijas robežām. Mazāk nekā gadsimta ietvaros Hansena vārds izskanēja pasaulē, papildinot radīto apģērbu ar tādiem neredzētiem risinājumiem kā flīsa audums vai siltumu garantējošā merino vilna, kā arī attīstot diskusiju par pareizo audumu darbam un aktīvajai atpūtai dabā.

Vairāk nekā simts gadu periodā Helly Hansen apģērbi attīstījās no sākotnējās idejas par eļļu kā ūdensizturīguma atslēgu līdz pat kļūšanai par inovatīva, elpojoša, mitrumizturīga un siltumu saglabājoša apģērba galveno vēstnesi. 21. gadsimta ievadā Helly Hansen nāca klajā ar atbilstošu apavu piedāvājumu, bet 2012. gadā triumfēja kā H² FLOW™ jeb augstākās klases temperatūras regulējošās tehnoloģijas izstrādes autors, ļaujot sportistiem un profesionāļiem izstrādātajos apģērbos sasniegt termoregulācijas augstāko līmeni.

Helly Hansen – triumfs sporta apģērbu tirgū

140 gadu pieredze ir devusi iespēju mūsdienu brīvās dabas aktivitāšu cienītājiem pilnvērtīgi izbaudīt atpūtas vai darba procesu, rūpes par siltumu un fizisko pašsajūtu nododot tieši šā apģērba ziņā. Atbalstot aktīvo atpūtu, Zalando piedāvājumā atradīsi plašu Helly Hansen sporta apģērbu piedāvājumu visiem gadalaikiem un sporta veidiem.

Ja vēlies doties pārgājienā, Zalando veikalā meklē neslīdošos un elastīgos pārgājienu apavus. Gaisu caurlaidīgs sporta apģērbs atbrīvos tevi no pārkaršanas vai sasvīšanas uztraukuma. Zalando e-veikalā atradīsi arī āra jakas visiem apstākļiem: kalna aktivitātēm ziemā, pārgājieniem lietainā laikā vai ekstremāliem piedzīvojumiem neierasti aukstos apstākļos. Izvēlies uzticēties gandrīz pusotru gadsimtu attīstītai kvalitātei! Ja sporto, tad ar Helly Hansen!