Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 774

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Luksuss un greznība, tas ir Versace

Versace modes nams ir viens no vadošajiem modes tendenču noteicējiem un itāļu luksusa simboliem visā pasaulē. Kompānija dibināta 1978. gadā Milānā, un tās pamatlicējs ir Gianni Versace. Modes nams nosaka modes tendences un ražo ne tikai valkājamu modi, bet arī augstās modes kolekcijas, aksesuāru kolekcijas. Tas ir ne vien valkājamās modes, bet arī grezna dzīvesstila noteicējs.

Greznība nav ārišķība, bet iespēja izcelt drosmīgu personību

Krāšņums, ekstravagance, spozme ir galvenie zīmola kolekciju raksturlielumi, vai tas būtu apģērbs, aksesuāri vai mājas priekšmeti. Tas atpazīstams ar žilbinoši spilgtiem krāsu salikumiem, eksotiskām apdrukām. Tas ir krāsu trakums, kas reizēm robežojas ar nekaunīgu ekstravaganci, demonstrējot valkātāja drosmi un pārliecību par sevi. Izstrādājumos izmantoti visdažādāko materiālu savienojumi, sākot ar tekstilu, ādu, dažādiem tehno materiāliem, beidzot ar metālu. Jebkuru no kolekcijām rotā ikoniskais Versace logo, no grieķu mitoloģijas aizgūtā medūzas galva. Zīmols uzdrošinās provocēt ar avangardu, kas reizēm robežojas ar trakulību, bet tas ir tieši tas, kas vajadzīgs, lai pasvītrotu savu personību.

Lai arī šķietami ārišķīgs, šis zīmols ir kā luksusa un greznības vēstnesis pasaulē. Tas veiksmīgi apvienojis valkājamu ielas modi ar pārdrošiem risinājumiem, lai panāktu satriecošu efektu. Ne velti šā zīmola apģērbos un aksesuāros tērpušās un joprojām turpina tērpties globāla mēroga zvaigznes. Versace zīmols sastopams katrā sarkanā paklāja ceremonijā. Pats spozmes un avangarda iemiesojums, kas būs piemērots drosmīgām un spēcīgām personībām. Gan vīriešu, gan sieviešu kolekcijas caurstrāvo spēcīga seksualitāte, kas rada spēcīgu simbiozi starp izvēlēto tēlu un paša personības starojumu.

Greznība ir domāta visiem un piemērojama dažādām dzīves situācijām

Mūsdienās jēdzieni Versace un greznība jau ir kļuvuši par sinonīmiem. Arī jums ir iespēja izbaudīt šo greznības pasauli, pielaikojot un izvēloties kaut ko no Zalando piedāvājuma. Plašajā sortimentā atradīsiet gan ekstravagantas lietas, gan mierīgākus aksesuārus. Bet jebkurš no priekšmetiem būs stilīgs, akcentējot drosmīgu, par sevi pārliecinātu personību. Šā modes nama apģērbs vai aksesuāri ar ikonisko logo medūzas galvas formā noteikti kļūs par jūsu garderobes īpašu akcentu. Tā ir vienreizēja iespēja izcelt savu stilu un ar savu tēlu pastāstīt daudz bez vārdiem.