Ādas jakas

Populārākie filtri
Produktu skaits: 347

Vīriešu ādas jakas ikviena stilam

Ādas jaka ir viens no tiem apģērbiem, kas tiek uzskatīts par daļu no kapsulas garderobes. Tā ir pietiekami universāla, lai piestāvēt u lielākajai daļai un lieliski izskatītos kopā ar visvisādiem apģērba gabaliem. Visbiežāk tās ir klasiski melnas, bet pēdējos gados arvien vairāk krāsu ienāk arī šajā sadaļā, kā arī dažādi uzraksti vai pat rotājumi. Nevar noliegt, ka lielāka daudzveidība ir pieejama sievietēm, tomēr arī vīriešu modē pamanīsi vairākus drosmīgus modeļus.

Zalando klāstā ir daudz dažādu ādas jaku versiju. Tev nav jāaprobežojas ar daudz redzēto baikeru stila jaku. Tagad vīriešu ādas jakas ir dažādos garumos, pat siltinātas aukstākiem gada mēnešiem. Nereti ādas mijas ar citiem materiāliem, radot acij tīkamu kontrastu un piešķirot papildu odziņu.

Ne tikai motobraucējiem, bet arī klasiķiem

Garām ir tas laiks, kad ādas jakas nēsāja tikai motobraucēji vai konkrēta mūzikas stila piekritēji. To daudzveidība un dažādie piegriezumi, salikumi nodrošina to, ka ikviens var atrast tādu modeli, kas lieliski iekļaujas viņa stilā. Jo vienkāršā ka jaka, jo vieglāk to kombinēt ar citiem apģērba gabaliem. Roķīgākam stilam kombinē to ar pieguļošiem džinsiem un brīvā laika apaviem. Šajā salikumā lieliski iederēsies tieši baikeru stila ādas jaka, zem tās vari vilkt T kreklu ar kādu uzrakstu vai vienkrāsainu sportiska stila hūdiju.

Sportiskam stilam izvēlies "bomber" piegriezuma ādas jaku un kombinē to ar sportiska stila biksēm un apaviem. Tas radīs brīvu un nepiespiestu tēlu, it kā tu būtu visu ātri sametis kopā un iznākums ir lielisks. Ja vēlies radīt nedaudz nopietnāku un klasiskāku tēlu, tad izvēlies aviatora piegriezuma vīriešu ādas jaku. Tā joprojām būs pietiekami ikdienišķa, tomēr saderēs arī ar auduma biksēm un lietišķākiem krekliem. Ja izvēlies ādas jaku ar uzrakstiem, vīlēm, kniedēm vai citiem rotājumiem, pārējam apģērbam ir ieteicams būt maksimāli vienkāršam un neuzkrītošam. Šāda tipa jakas jau pašas par sevi ir ar "wow" faktoru, nenomāc to vēl ar daudz ko citu.

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties ādas jaku?

Kad tevī ir radusies vēlme iegādāties vīriešu ādas jaku, apdomā kārtīgi, kāds ir tās pamats. Kā tā papildinās tavu stilu un garderobi, kur to varēsi vilkt un cik bieži. Ja zini, ka to lieliski varēsi iekļaut savā esošajā garderobē un nēsāsi bieži, tad ir vērts veikt patiesu ieguldījumu.

Visilgāk kalpos augstas kvalitātes īstas ādas jakas, bet, ja nevēlies iegādāties no dzīvnieku ādas šūtu apģērbu, tagad ļoti daudzi zīmoli piedāvā arī kvalitatīvas vegānās ādas jakas. Apdomā arī, kuram gadalaikam to plāno iegādāties, aukstajiem mēnešiem meklē siltinātu versiju, bet vasarai maksimāli plānāku un elpojošāku.