Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 6436

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Izaicini sevi kopā ar adidas

Sports nešaubīgi ir svarīga dzīves sastāvdaļa ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam. Zīmola adidas sieviešu apģērbu, apavu un aksesuāru klāstā atradīsiet jaunākās produktu inovācijas, kā arī jau sen pārbaudītas klasiskas vērtības.

Profesionāls sporta apģērbs, apavi, aksesuāri un pat ekipējums. Jebkura sporta veida piekritējam, jebkuram sportistam. Nav svarīgi, vai dosies ikdienas skrējienā vai atsvaidzināsi savas iemaņas klinšu kāpšanā, adidas tev piedāvā visu veidu modernus, kvalitatīvus un daudzpusīgus produktus.

Sports ir pieejams ikvienam

Nav jābūt profesionālam sportistam, lai izaicinātu sevi un nospraustu ambiciozus mērķus savai dzīvei. Mums ir jāpamēģina it viss, ko mūsu sirds kāro. adidas sporta preces ar jaunākajām tehnoloģijām iedvesmo būt pašpārliecinātam jebkurā dzīves situācijā.

Ērtais zīmola apģērbs liek justies brīviem un gataviem uzvarēt. adidas dizains paredzēts visiem sportistiem, visiem tiem, kas grib mainīt spēles noteikumus. Sievietēm, kas strādā tikpat smagi kā vīrieši. Maksimāls komforts – lielisks sniegums.

Aktīvs dzīvesveids ir mūsu ikdiena, tāpēc zīmola adidas produkti lieliski iederēsies jebkura līmeņa sportista garderobē. Ir taču labi savienot patīkamo ar lietderīgo, vai ne? Kombinē savus mīļākos komplektus ar sportiskiem aksesuāriem vai apavu un apģērbu modeļiem. Motivē sevi paveikt vairāk.

Mūsu nākotne ir inovācijās

Inovatīvas tehnoloģijas, otrreiz pārstrādāti materiāli un arvien jaunu iespēju apzināšana. Tas ir veids, kā šis zīmols padara savus produktus tik īpašus. Nav šaubu, ka zīmola gadu desmitiem ilgajā pastāvēšanas laikā mainījies ir daudz kas. Bet viens ir skaidrs, adidas vienmēr mērķē augstāk.

Plastmasas atkritumi un oglekļa pēdas nospiedumi ievērojami ietekmē mūsu visu ikdienu. Zīmols adidas ir ieviesis svarīgas inovācijas savu produktu ražošanas procesos un izvirzījis mērķi pāriet uz 100% pārstrādāta poliestera izmantošanu savos produktos.

Šo ceļu varam atbalstīt mēs visi. Tas ir kaut kas lielāks par sportu, tā ir mūsu nākotne. Tikai kopā mēs varam mainīt pasaules kārtību. Mēs katrs to izlemjam ik dienas. Piedalies šajos lēmumos kopā ar adidas. Aizsargāsim sporta un pasaules nākotni kopā.