Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 2290

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.
saravida_
saravida_
saravida_·

Michael Kors – luksusa dizains nevainojamam izskatam

Īstu, oriģinālu un neatkārtojamu dizainu spēj radīt vienīgi talants. Tas ir māksliniecisks redzējums, kas piemīt tikai labākajiem. Slavenais amerikāņu dizainers Maikls Korss jau agrā bērnībā izrādījis interesi par modi. Savas mātes kāzu kleitu otrajai laulībai viņš pārveidojis jau piecu gadu vecumā. Tīņu gados jaunietis sācis modelēt un pārdot apģērbus vecāku mājas pagrabā, jau tad savienojot savu dzīves ceļu ar modi.

1981. gadā dibinātais luksusa dizaina preču zīmols ar paša dizainera vārdu – Michael Kors – ir iegājis augstās modes aprindās. Sākot ar pirmo atvērto veikalu 2006. gadā, līdz pat šim brīdim izsmalcinātā zīmola apģērbi, somiņas, rokaspulksteņi un citi aksesuāri ir plaši sastopami gan modes žurnālos, gan veikalos un ielās un iecienīti cilvēku garderobē.

Zīmola lepnums un misija

Plaši pazīstamais zīmols ir kļuvis par vienmēr augošu kopienu, kas attīstās un iedvesmo arvien no jauna, iedrošinot uz ziņkārību, radošumu un inovācijām. Pati kompānija pauž, ka lepojas ar oriģināliem, estētiski valdzinošiem modes izstrādājumiem, kuri apvieno sportisku attieksmi un stilīgu eleganci. Zīmola misija ir iedvesmot izsmalcinātu dzīvesstilu, pārticību un ceļošanu visur pasaulē.

Vislabākie apģērbi un aksesuāri jebkurai sezonai

Smeļoties iedvesmu un allaž tiecoties uz labāko piedāvājumu modes un dizaina tirgū, Zalando piedāvā plaša klāsta Michael Kors apģērbus, apavus, somas un citus aksesuārus, kuri spēs lieliski papildināt tavu garderobi jebkurā sezonā. Elegantā zīmola apģērbus izvēlējušās arī vairākas pasaulē labi pazīstamas slavenības.

Michael Kors ikoniskie apģērbi un aksesuāri ir pieejami plašās krāsu un materiālu variācijās, dominējot tumši ziliem, melniem, bēšiem un brūniem toņiem. Somas un maki pārsvarā ražoti no teksturētas ādas, kas nodrošina ilgtspējību un augstu kvalitāti, kā arī ir izturīga pret mitrumu un skrāpējumiem.

Slavenā luksusa zīmola preces būs piemērotas it visur, kur vēlies izskatīties dārgi un eleganti. Svarīga sapulce, īpaša tikšanās, saviesīgs pasākums vai atvaļinājums siltajās zemēs – Michael Kors plašās atpazīstamības dēļ tās piešķirs tev ietekmi un izsmalcinātību.