Svārki

Populārākie filtri
Produktu skaits: 3805

Svārki visiem dzīves notikumiem

Svārki nereti tiek uzskatīti par sievišķības simbolu un veidu, kā sievietei parādīt savu maigo dabu. Iespējams, daļa patiesības tur ir, tomēr nevienai nav jāvelk tie tikai šā iemesla dēļ. Kā ar jebkuru apģērba gabalu, arī svārki var būt un nebūt tava ikdiena. Daudzām sievietēm tie kalpo tikai svinīgiem dzīves brīžiem, bet citām tie pilnībā aizstājuši bikses un šortus.

Cik dažādas sievietes, tik dažāda attieksme pret tiem. Zalando klāstā atradīsi visu veidu svārkus – no īsiem līdz gariem, brīvus vai pieguļošus, visās varavīksnes krāsās, ar rotājumiem un rakstiem vai vienkrāsainus. Lai ko tu meklētu, to varēsi atrast šeit. Nebaidies izmēģināt dažādas versijas, un pavisam iespējams, tas mainīs tavu attieksmi pret svārkiem.

Viens apģērbs, dažādas kombinācijas

Svārki, līdzīgi kā bikses, mēdz būt universāli. Tie nav jāvelk tikai pie elegantām augstpapēžu kurpēm un ar skaistu, svinīgu blūzi. Protams, būs tādi, ka šādu kombināciju prasīs, bet parasti tie arī tiek pirkti ar šādu mērķi.

Bet ikdienas versija ļauj variēt un atrast visdažādākās kombinācijas. Velc tos kopā ar kedām un džemperi, ar laiviņām un ikdienas T kreklu, zābakiem un adīto jaku, utt. Iespējas ir nebeidzamas un slēpjas tavā iztēlē. Ja pašai nesanāk sakomplektēt vai baidies, ka neizskatīsies labi, tad vienmēr vari meklēt iedvesmu citos un paplašināt sava stila robežas.

Atrodi īstos un vienīgos

Svārki nav sarežģīts pirkums, ja zini, ko meklē un vēlies. Vasaras sezonai vari iegādāties visu garumu svārkus – mini, midi vai maksi. Galvenais, lai tie ir no viegla un plāna auduma. Vislabāk āda elpos dabīgos materiālos. Nebaidies no trakiem rakstiem un spilgtām krāsām – tā ir vasara, kad viss zied.

Savukārt gada vēsajiem mēnešiem vari izvēlēties piezemētākas krāsas, taču arī šeit nenobīsties no rakstiem. Tāpat arī izvēlies no biezāka auduma, lai tie dod nelielu siltumu un vējš uzreiz neskrien cauri. Eksperimentē, izmēģini un veido savu stilu ap tiem.