Futbola apavi

Populārākie filtri
Produktu skaits: 479

Futbola apavi amatieriem un profesionāļiem

Futbols ir viens no populārākajiem sporta veidiem pasaulē. Gandrīz katrā valstī ir vairākas futbola komandas, kā arī nacionālās izlases. Ir nācijas, kur futbols tiek turēts ļoti augstā vērtē un savas komandas atbalstīšana tiek uztverta ļoti nopietni. Tas ir ne tikai viens no populārākajiem sporta veidiem, bet arī viens no senākajiem, tā pirmsākumi atrodami viduslaikos, bet standartizētus noteikumus tas ieguva 19. gadsimtā. Kopš tā laika tas ir iekarojis cilvēku sirdis un vieno sabiedrību. Pateicoties tā popularitātei, radās arī daudz futbola klubu un bērnu pulciņu, kur audzina nākamos pasaulslavenos futbolistus. Tāpēc Zalando piedāvājumā atradīsi dažāda veida futbola apavus – gan tādus, kas lieliski kalpos amatieriem, gan tādus, kas atbilst visām profesionāļu vajadzībām.

Kā izvēlēties futbola apavus vīriešiem?

Ja plāno iegādāties apavus futbolam, tad ir vērts apsvērt pāris ieteikumus no ekspertiem. Nemainīgs pirmais noteikums, pirms sāc atlasīt variantus, ir saprast savu budžetu. Zalando piedāvā dažādas cenu kategorijas, lai ikviens var atrast labāko sev pa kabatai. Kad esi apsvēris vēlamo cenu, laiks apdomāt, kādā laukumā spēlēsi, jo atkarībā no tā izvēlēsies apavu modeli. Ir piecu veidu virsmas, uz kurām visbiežāk spēlē futbolu: stingra zeme – sauss dabīgais zālājs; mīksta zeme – slapjš, dubļains dabiskais zālājs; mākslīgais zālājs; smilšaina un slapja zeme; iekštelpas. Aplūkojot piedāvājumu, redzēsi, ka apaviem ir dažādas zoles. Tas ir tieši tāpēc, ka attiecīgi katrs zoles veids ir vislabākā izvēle konkrētajai virsmai. Pievērs uzmanību apavu aprakstam, lai neiegādātos apavus dabīgajam zālājam, ja patiesībā tos izmantosi uz mākslīgā. Tas nav tikai mārketinga triks, lai aicinātu iegādāties vairākus apavu pārus. Izvēloties nepareizo modeli, tu riskē iegūt nopietnas traumas spēles laikā.

Ērtumam un materiālam priekšroka

Kad ir skaidrs budžets un virsma, uz kuras spēlēsi futbolu, var sākt pievērsties detaļām, kas ir tikpat svarīgas. Pārsvarā futbola apavi šūti no trīs materiāliem – ādas, sintētikas un auduma. Apavi no ādas ilgstoši bija populārākā izvēle spēlētājiem. Tā notur pēdu vietā, bet reizē pielāgojas un ir ļoti izturīga pret dažādiem skrāpējumiem. Bet pēdējos gados apavi no sintētikas ir ļoti pietuvojušies ādas apavu popularitātei. Tie sniedz gandrīz tādu pašu atbalstu pēdai, tikai ir vieglāki un vienmēr saglabā formu. Tie arī cenas ziņā ir visdraudzīgākie, tāpēc bieži vien izvēle ir par labu tiem. Savukārt tekstilmateriāla apavi ir paši vieglākie no visiem un sniedz lielas priekšrocības, ja ātrums ir noteicošais.

Tajos tiek izmantots ne vienkārši adīta tipa audums, bet īpaši izstrādāta tā versija, kur katra šķiedra un adījuma līnija ir ar nozīmi. Kad saņem izvēlēto apavu modeli, pārliecinies, ka jūties ērti. Tie nedrīkst spiest, berzt, un tajā pašā laikā nedrīkst būt pārāk daudz brīvas vietas, lai pēda iekšpusē neslīd šurpu turpu.

Futbola noteikumi un izskats

Kad esi pārliecinājies, ka atlasītie modeļi atbilst praktiski visām tavām vajadzībām, var pievērst uzmanību dizainam. Kamēr tos valkāsi tikai spēlēs ar draugiem vai futbola treniņos, vari izvēlēties pēc sirds patikas. Tomēr oficiālām spēlēm, sacensībām nereti ir ierobežojumi, kas nosaka, kādas krāsas drīkst būt. Tāpat arī komandas mēdz noteikt šo izvēli. Tādā gadījumā izvēlies to, kas atbilst noteikumiem.