Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 627

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

G-Star – ērts un stilīgs ikdienas apģērbs

Jau no 1989. gada G-Star ir iekarojis ikdienišķā stila piekritēju sirdis. Tā ir kompānija, kas slavena galvenokārt ar saviem džinsa auduma izstrādājumiem, bet arī krekliem, džemperiem, jakām, aksesuāriem un pat kurpēm, lai tu vienmēr izskatītos stilīgi. Sieviešu kolekcijā atradīsi arī dažādas kleitas un svārkus.

Tas, ka ģērbies ikdienišķi, nenozīmē, ka jāizskatās garlaicīgi! G-Star apģērba ražošanā izmanto inovatīvas tehnoloģijas, tāpēc pieejami dažādi interesanti piegriezumi. Izvēlies stilīgu izskatu – ieskaties Zalando piedāvājumā un atsvaidzini savu ikdienas garderobi ar jauniem, aizraujošiem apģērba gabaliem no G-Star.

Kvalitatīvi džinsa auduma izstrādājumi stilīgam izskatam

Džinsa bikses ir pamatiemesls šīs kompānijas slavai. Un mēs labi saprotam, kāpēc! G-Star piedāvā augstas kvalitātes džinsa bikses ikdienai gan sievietēm, gan vīriešiem. Atradīsi klasiska piegriezuma pieguļošas un platākas bikses, bet arī savdabīgāka dizaina, piemēram, ar paplatinātiem galiem un interesantiem plēsumiem un krāsojumiem.

Sakombinē zilas bikses ar vienkrāsainu T kreklu, ja vēlies panākt klasisku izskatu. Taču ticam, ka ik pa laikam gribi uzvilkt ko pārdrošāku – tādās dienās izvēlies kādu no džemperiem vai topiem košās krāsās vai ar unikālajām G-Star apdrukām. Bet, ja vēlies izskatīties mazliet lietišķāk, kopā ar ierastajām džinsa biksēm vari vilkt pogājamu kreklu. Džinsa bikses ir universāls produkts, ko var sakombinēt ar dažādiem cita stila apģērba gabaliem, tādēļ labas un ērtas džinsa bikses ir nepieciešamas jebkuram, vienalga, kāda stila drēbes vislabprātāk velc ikdienā.

Taču bikses nav vienīgais, ko G-Star piedāvā no džinsa auduma. Atradīsi arī džinsa jakas un kreklus, ja vēlies vilkt “double denim”, kā arī dažāda garuma šortus gan vīriešiem, gan sievietēm. Bet, ja esi iecienījusi vilkt sievišķīgākus apģērba gabalus, atradīsi arī kleitas un svārkus, kas liks tev izskatīties stilīgi, arī izkāpjot no ikdienā iecienītajām biksēm.

Viss ikdienas tēlam

Protams, mūsdienās G-Star ir zināms arī ar savām pārējām apģērba kolekcijām, kas nav veidotas no džinsa auduma. Ja esi iecienījis armijas stilu, apskati kargo bikšu piedāvājumu, kas īpaši labi izskatīties gan ar šņorzābakiem, gan ar sporta apaviem vai sandalēm vasarā.

G-Star piedāvā arī plašu džemperu un jaku klāstu, lai arī gada aukstākajos mēnešos tu varētu izskatīties lieliski. Izvēlies džemperi ar kapuci sportiskākam stilam vai ar augsto apkakli, lai izskatītos mazliet lietišķāk. Pieejamas arī dažādas dūnu jakas un vestes, kas pasargās tevi no aukstuma un vēja pat ziemā.

G-Star piedāvājumā atradīsi arī dažādus aksesuārus. Atsvaidzini savu tēlu ar jaunu cepuri, kas noderēs ne tikai ziemā, bet arī kā aksesuārs ikdienai. Apskati G-Star piedāvājumu un izvēlies kvalitatīvus produktus, lai tevi patiesi priecētu savs attēls spogulī!