Kombinezoni un komplekti bērniem

Populārākie filtri
Produktu skaits: 824

Zīdaiņu kombinezoni komfortam un siltumam

Svaigs gaiss ir svarīgākais ikvienā gadalaikā. Ar mazākajiem ir nepieciešamas ikdienas pastaigas. Tāpēc ir ļoti svarīgi kā ģērbt mazuli ziemā vai siltākajos mēnešos, lai viņam būtu auksti un parāk karsti vasarā. Mēs piedāvājam plašu pasaules vadošo zīmolu kombinezoni izvēli.

Pavasara sākums ir vēju sezons, tāpēc ir svarīgi zināt, kā aizsargāt bērnu pret vēju un zemu temperatūru. Tāpēc kombinezoni ir praktiskākais un populārākais virsdrēbju veids mazuļiem. Tie nodrošina komfortu un siltumu. Kombinezoni zīdaiņiem būs ļoti komfortabli ikdienā.

Psihologi uzskata, ka mazulīšiem jāizvēlas košs apģērbs. Jo vizuālais kontakts ar spilgtām krāsām attīsta smadzeņu darbību . Pie mums Jūs atradīsiet dažādu materiālu, krāsu un tipu kombinezoni zīdaiņiem par lieliskām cenām. Zalando veikaā Jūs varāt aplūkot plašo apģērba veidi kuri ir izgatavoti no audumiem stilīgākajās krāsās.Mūsu pārsteidzošajā sortimentā Jūs atradīsiet visas iespējamās krāsas kombinācijas no pasteļkrāsās līdz oranžā krāsā toņos.

Prieks mazuļiem

Parasti māmiņām ir grūti izvēlēties drēbes mazulim. Mūsu zīdaiņa bodiji sortimentā- ideāla dāvana jaundzimušajam, vai jau mazliet lielākam mazulim. Zolando novērtē zīdaiņu komfortune mazak kā viņu stilu. Saulainās vasaras dienās Jūs varāt aplūkot ikdienas džemperis, romantiska stila. Tās veido lielisku kombināciju ar biksēm un kleitiņām.

Mums ir lieliska izvēle kombinezoni un bodiji meitenēm un zēniem, un katram gadījumam ir kaut kas piemērots. Jums nav jāiet uz veikalu, ņemiet vērā preču aprakstus un mūsu ieteikumus, izvēlieties vispiemērotāko un pasūtiet ātri un vienkārši.

Kā izveleties

Tikmēr pareiza izmēru izvēle bērniem ir ļoti svarīga. Mūsu bērnu apģērbu ražotāji, izmēra vietā blakus norāda bērna vecumu. Lai noteiktu, kurš izmērs vislabāk atbilst jūsu bērnam, lūdzu, skatieties tabulu, kas parāda vērtības augstumu un svaru atbilstoši vecumam. Mazuļ ātri aug, tādēļ Zalando iesaka praktiskāk iegādāties kombinezonu, kas ir nedaudz lielāks par bērna aktuālo augumu.

Ar Zalando Jūs varēsiet atrast komfortablu, kvalitatīvu un pievilcīgu kombinezonu Jūsu mazulim. Mēs rūpējamies par katru mazulim, lai aukstajā vai karstajā sezonā Jūsu bērns tajos vienmēr justos ērti, praktiski.