Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 178

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

ECCO uzticas īstām vērtībām

Apavi nenoliedzami ir svarīga daļa no cilvēku ikdienas dzīves. Tie vairo mūsos apņēmību sasniegt vairāk. Arī zīmols ECCO neapstājas pie jau sasniegtā. Nepārtraukta izaugsme un arvien jaunu tehnoloģiju apzināšana dod iespēju pircējiem izvēlēties sev piemērotākos risinājumus jebkurai dzīves situācijai.

Moderni un inovatīvi brīvā laika apavi vai pārbaudītas un klasiskas vērtības – izvēles iespējas un kombinācijas ir nebeidzamas. Lai arī kādam mērķim mēs izvēlamies apavus, viens ir skaidrs: komforts vienmēr ir pirmajā vietā. Zīmols ECCO savā klāstā piedāvā gan ērtus sportiska stila apavus, gan komfortablus apavus darbam vai bezrūpīgai atpūtai.

Daudzi noteikti ir dzirdējuši teicienu, ka apavi ir pirmā lieta, ko pamanām citos cilvēkos. Kāpēc gan neparādīt sabiedrībai savu personību? ECCO klāstā atradīsi dažādu modeļu un krāsu gammu produktus, kas viennozīmīgi palīdzēs atspoguļot tavu unikālo stilu un personību vienuviet.

Ilgtspējība kā prioritāte

Rūpējoties par dabu, zīmols ECCO piedāvā saviem pircējiem ne vien iespēju būt drošiem un pārliecinātiem par savu izvēli, bet arī būtiski ietekmēt pasaules nākotni. ECCO pieder un pārvalda gandrīz visus produktu izveides aspektus, sākot no materiālu iegūšanas un ražošanas, beidzot ar to piedāvāšanu saviem pircējiem. Pārzinot visus procesus, ECCO spēj ietekmēt tos vēl vairāk.

Zīmols kā vienu no saviem mērķiem ir izvirzījis pilnībā pāriet uz slēgtu ūdens aprites sistēmu izmantošanu, kā arī izmantot tikai bioloģiskas izcelsmes otrreizēji pārstrādātas vai pārstrādājamas ķīmiskās vielas. Nepārtraukta kustība un arvien jaunu iespēju apzināšana spēj ietekmēt daudz, un mēs visi varam šai kustībai pievienoties.

Uzticama kvalitāte un pārbaudīti materiāli vienmēr ir modē

Nav svarīgi, vai vēlies savai kolekcijai pievienot kādu klasisku modeli, vai arī vēlies tajā ieviest inovācijas. Zīmols ECCO piedāvā apavu modeļus, kas spēj pielāgoties jebkurām vēlmēm komplektā ar uzticamu kvalitāti.

Izstrādājumi no ādas jau tūkstošiem gadu ir izcili pārstrādājams materiāls, ko novērtē daudzi. Īpašu tehnoloģiju izmantošana reizē ar izkoptiem ražošanas procesiem rada apavus, par kuriem nav jāuztraucas. Vai nav jauki aizmirst par diskomfortu un bažām, ka kārtējais apavu pāris nepārdzīvos nākamo sezonu? ECCO palīdzēs aizmirst problēmas saistībā ar apavu izvēli. Ilgtermiņa kvalitāte nudien ir to vērta.