Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 591

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Ērta ikdiena kopā ar Geox

Apavi nereti mēdz būt daudz svarīgāki par apģērbu. Lai gan tiem pievēršam mazāku uzmanību un apģērbs izceļas vairāk, neērtus apavus ir grūtāk pieciest. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties ērtus, patīkamus apavus, kas nesagādās sāpes ik uz soļa. Viens no zīmoliem, kas gadiem rūpīgi ir strādājis pie tā, lai apavi ne tikai izskatās labi, bet arī sniedz nepieciešamo komfortu ikvienam, ir Geox.

No maza uzņēmuma līdz pieprasījumam visā pasaulē

Geox zīmols radās 1995. gadā, un to dibināja Mario Polegato. Cilvēks, kam bija paredzēts turpināt dzimtas biznesu – vīna darīšanu, kļuva par apavu veidotāju. Tieši ikdiena vīnogu laukos iedvesmoja Mario meklēt risinājumu, kā apavus padarīt ērtākus un reizē ļaut pēdai vairāk elpot. Pirmais modelis tapa, vienkārši izgriežot caurumus apavos ar nazi. Kad Mario saprata, ka tur kaut kas ir, viņš nopietni ķērās pie darba un izveidoja paraugu, ko piedāvāt investoriem. Pārsteidzoši, bet ļoti ilgi neviens neticēja viņaidejai. Kad beidzot atradās investori, Mario ātri pierādīja, ka viņa apaviem ir pircēji un pat ļoti daudz. Šobrīd Geox ir pieejams visā pasaulē, vairāk nekā 900 veikalos, un tikai turpina attīstīties. Savukārt zīmola nosaukums radies, savienojot "geo" (zeme) un x, simbolizējot tehnoloģijas.

Inovatīvie Geox apavi

Ne tikai īpašā pieeja apavu izveidē, lai tie ļautu pēdai elpot, ir Geox apavu popularitātes iemesls. Lai gan tas ir visa pamats, jo nevienam citam zīmolam nav tiesību izmantot īpašo Geox tehnoloģiju. Taču ar elpojošiem apaviem mūsdienās ir par maz, tieši tāpēc ļoti tiek piedomāts pie komforta. Ikvienam Geox apavu pārim ir rūpīgi pārdomāta zole, kas lieliski pieguļ pēdai, amortizē atsitienu un ļauj justies ērti, pat staigājot stundām. Visam pa virsu vēl nāk klāt dizains, kas nebūt neatgādina ortopēdiskos apavus. Geox apavi ir moderni, dažādās krāsās un variācijās. Šeit tu atradīsi gan sandales vasarai, gan zābakus ziemai un rudenim, gan augstpapēžu apavus svinīgiem notikumiem. Lai kādi apavi tev būtu nepieciešami, pie Geox atradīsi labāko piedāvājumu.