Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 4599

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Puma – labākais aktīvam dzīvesveidam

Dibināts Vācijā, Puma ir trešais lielākais sporta apģērbu un aksesuāru ražotājs pasaulē ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi. Zīmola produkcija pārstāv tādus sporta veidus kā fitness, peldēšana, futbols, basketbols, skriešana, golfs, motosports. Vācu organizācija atzīst, ka tieši sports ir tas, kas cilvēkus spēj pārveidot un dot mums spēku, tādēļ pats zīmols vēlas savā ceļā līdzināties profesionāliem atlētiem, izvirzot vairākas vērtības. Viena no tām ir drosme – nebaidīties uzņemties riskus, uzticēties instinktiem, sirdsbalsij, lai izdarītu pareizās izvēles. Otrā ir pārliecība it visā, kas darāms, un ticība sev jebkura mērķa sasniegšanā. Tā ir arī neizsīkstoša apņēmība pilnveidoties un prieks ne tikai uzvarēt, bet arī izaicināt sevi ikdienā.

Šis unikālais skatījums ir palīdzējis zīmolam būt veiksmīgam ne tikai profesionālā sporta, bet arī kopējās sabiedrības aprindās, kas izvēlas aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, tādā veidā tiecoties uz labāko.

Sociāli atbildīga organizācija

Spēcīgas organizācijas nereti spēj sasniegt un iedvesmot pasauli dažādos sociālos jautājumos, un Puma nav izņēmums. Zīmols jau vairākus gadus atbalsta cilvēktiesības, kā arī pievērš pastiprinātu uzmanību klimata un vides aizsardzības jautājumiem, materiālu pārstrādei, piesārņojuma mazināšanai, tādā veidā paužot nostāju par veiksmīgu un ilgtspējīgu ražošanu. Arī katrs no mums spēj veicināt pozitīvas pārmaiņas. Izvēloties Puma, tu ne tikai nodrošināsi sev kvalitatīvu un stilīgu sporta apģērbu, bet arī atbalstīsi globāla mēroga centienus uzlabot mūsu planētu.

Plašs piedāvājums tavam komfortam un stilam

Lai pavadītu ikdienu aktīvi un saglabātu motivāciju, viens no svarīgākajiem priekšnosacījumiem ir justies komfortabli un ērti kustībā, kur liela loma ir tieši tam, kas tev mugurā. Zalando plašajā piedāvājumā atradīsi visu nepieciešamo: sporta apģērbu, aksesuārus, apavus un ekipējumu, kas ļaus sasniegt labāko potenciālu ne tikai šajās aktivitātēs, bet arī ikdienā. Mūsdienīgie Puma apģērbu modeļi pieejami dažādās krāsās un materiālos, tie nodrošinās ķermeņa elpotspēju un siltumu visās sezonās, kā arī iekštelpu treniņos. A tradīsi arī plašu skriešanas un fitnesa apavu kolekciju un dažādus stilīgus aksesuārus.