Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 47

Drošā solī kopā ar Mustang

Kad ir runa par zābakiem, prātā automātiski veidojas attēls ar pamatīgu zoli, kā arī biezu un siltu apdari. Zalando atrodamie Mustang zābaki nodrošina to, kas tiek gaidīts no šādiem apaviem, un vēl vairāk. Dažādi stila elementi un apdares veidi ļaus katram izvēlēties sev vispiemērotākos apavus, lai uzturētu pēdas siltas gan aukstumā, gan mitrumā.

Daudzveidīgais piedāvājums nodrošina, ka iespējams valkāt Mustang apavus arī siltākos laika apstākļos un pat mājās. No praktiskiem un ērtiem sportiska stila apaviem līdz mūsdienu dizaina jaunāko tendenču vēstnešiem, it visi veidoti tiem, kas vēlas piešķirt savam ikdienas stilam ko svaigu un nebijušu.

Mustang uzticamā kvalitāte un pamatīgums

Kad ir runa par apaviem, tie ir vislabākie, ja nesagādā galvas un jebkāda cita veida sāpes. Mustang gadu gaitā pierādījuši, ka šīs kompānijas ražotie apģērbi un apavi veidoti, lai rū pētos par to valkātāju ērtībām. Apvienojot patīkamu komfortu ar klasiskām modes tendencēm, kā arī jaunām dvesmām, tiek radīti perfektie ikdienas apavi.

Vērts arī aplūkot Zalando veikalā atrodamās Mustang ādas jostas. Piedāvājumā gan klasiska stila, gan dekoratīvas sprādzes ar dažādiem rakstiem. Sandales, kas pārsteidz ar dizainu un materiālu dažādību. No klasiskām ādas līdz adīta auduma sandalēm.

Apavi, kas piemēroti gan klasisku, gan unikālu dizainu piekritējiem

Mustang apavu sortimentā novērojami lieliski apvienojumi starp drosmīgiem dizaina elementiem un klasiskām, gadu gaitā pārbaudītām stila vērtībām. Kovboju stila ādas zābaki gan ierasti brūnos, gan melnos un pelēkos toņos. Pieejami arī augstpapēžu zābaki un platformas kurpes ar minimālistisku dizainu, kas ļaus tavām kājām vairāk izcelties.

Vasaras sezonai ieteicamākie būtu atvērta tipa Mustang apavi. Siksniņu sandales ērtumā līdzinās slēgtajiem apaviem, vienlaikus ļaujot pēdai elpot un gozēties saulē. Baltie sportiskā stila apavi dos maksimālu komfortu, vienlaikus esot gaumīgi vienkāršs aksesuārs. Lai arī kādu modeli tu izvēlētos, ar Mustang tavām kājām labsajūta garantēta.