Faq | Maksājumi | Kādas maksāšanas metodes ir pieejamas?

Kādas maksāšanas metodes ir pieejamas?

Vietnē Zalando mēs piedāvājam četras pieejamās maksāšanas metodes. Vari atrast sīkāku informāciju par konkrētām maksāšanas metodēm tālāk.

PayPal

Trustly

Kredītkarte

Apmaksa piegādes laikā

Priekšapmaksa

Kāpēc mana vēlamā maksāšanas metode nav pieejama?

Atvainojamies, ja tava iecienītākā maksāšanas metode pasūtījumam nav pieejama. Iespējams, ir viens vai vairāki iemesli, kāpēc tava izvēlētā maksāšanas metode nav pieejama pasūtījumam:

  • Piegādes adrese neatbilst norēķinu adresei.
  • Mēs ņemam vērā arī katra maksāšanas metodes izmaksas. Dažos gadījumos noteikta maksāšanas metode mums var būt saistīta ar augstākām izmaksām, peļņas normām vai riskiem. Maksāšanas metožu pielāgošana palīdz samazināt peļņas normas, kas ir ilgtspējīgāk un ekonomiskāk.
  • Tāpat kā citas platformas un veikali, mēs izmantojam neatkarīgus kredītbirojus, lai palīdzētu mums novērtēt tavu kredītreitingu. Dažos gadījumos viņu dati var liegt tev iespēju maksāt ar vēlamo maksāšanas metodi (dažiem pasūtījumiem).

Lūdzu, ņem vērā, ka mūsu klientu apkalpošanas komanda nevar mainīt pasūtījuma noformēšanas laikā piedāvātās maksāšanas metodes. Lai saglabātu tavu datu konfidencialitāti, mēs nevaram arī precīzi noskaidrot, kāpēc netiek piedāvāta maksāšanas metode.

Ja tava iecienītākā maksāšanas metode nav pieejama, mēs jau iepriekš atvainojamies. Joprojām varēsi izmantot visus citus mūsu pakalpojumus un izvēlēties kādu no mūsu maksāšanas metodēm, kas visas ir bez maksas. Mēs paturam tiesības noraidīt maksāšanas metodi dažiem pasūtījumiem.


Neizdevās atrast meklēto?
Sazinies ar mums!

Vai vēlies 15 % atlaidi?*

Saņem jaunāko informāciju pa e-pastu

Pieteikties jaunumiem e-pastā no Zalando.lv!

Pārvaldi savas preferences

Kas tevi visvairāk interesē?

Lai uzzinātu, kā mēs apstrādājam datus, apmeklējiet sadaļu Paziņojums par privātumu. Varat anulēt abonementu jebkurā laikā bez maksas.