Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 7700

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Īsteno savas ieceres kopā ar Nike

Nav svarīgi, vai vēlies izaicināt sevi vai vienkārši justies ērti – tavā garderobē vietu atradīs jebkurš zīmola Nike produkts. Gadu desmitiem novērtēta kvalitāte un mūsdienīgas inovācijas ir stingrs pamats ilgtermiņa vērtībām, ko novērtē daudzi.

Zīmola klāstā ir pieejami mūsdienīgi un kvalitatīvi apģērbi, uzticami apavi, parocīgi aksesuāri un pat nepieciešamais ekipējums. Ko gan vairāk var vēlēties? Izveido sev tīkamāko komplektu vai smelies iedvesmu savu mīļāko apģērba kombināciju papildināšanai.

Kurš teica, ka sporta apģērbam ir jābūt garlaicīgam? Tas nav tikai apģērbs, tas ir veids, kā izpaust savu personību. Spilgtas krāsas un detaļas vai neitrāli un piezemēti toņi, viss atkarīgs no tā, ko vēlies pavēstīt. Kopā ar zīmola Nike daudzpusīgajām un ilgtspējīgajām precēm iespējas ir neierobežotas.

Ilgtspējība ir mūsu nākotne

Ilgtspējīga pieeja it visam, ko darām, nenoliedzami ir mūsu nākotne. Pārskatot to, kā tiek iegūti, apstrādāti un ražoti materiāli, zīmols Nike dod iespēju šīm pārmaiņām pievienoties arī mums.

Apģērbs no materiāliem, kuru sastāvā ir vismaz 55% otrreizēji pārstrādāta satura, dod iespēju vienlaikus justies gan ērti un pārliecināti, gan mainīt pasauli. Produktu ražošanā tiek izmantoti tādi materiāli kā pārstrādāts neilons, organiskā kokvilna un pat gaiss.

Kombinējot ilgtspējību ar inovācijām, tiek radīti kvalitatīvi apģērbi un apavi, kas ne tikai pilda savu funkciju, bet arī kalpo kā ziņojums, ka mums nav vienaldzīga pasaules nākotne. Palīdzēt pasaulei mainīties – tas ir pa spēkam ikvienam no mums. Ar savām darbībām un produktiem zīmols Nike aizsargā veselīga dzīvesveida un sporta nākotni, kā arī piedāvā mums un mūsu mīļajiem pievienoties šim brīnišķīgajam ceļojumam.

Daudzpusība un spēja pielāgoties

Izaicinājumos mēs attīstāmies. Vai kādreiz esi vēlējies noskriet maratonu? Varbūt tev prieku sagādā relaksējoša jogas sesija vai pastaiga brīvā dabā? Zīmola Nike inovatīvie apģērbi un apavi palīdzēs sasniegt jebkuru tavu mērķi.

Produktu klāstā ir vari izvēlēties īpaši skriešanai paredzētus apavus vai apģērbu komplektu ikdienas treniņiem. Brīvā laika vai speciāli sportam paredzētus izstrādājumus un aksesuārus. Ļauj produktiem pielāgoties savām mīļākajām aktivitātēm. Kopā visi mērķi ir sasniedzami.