Sieviešu apavi

Populārākie filtri
Produktu skaits: 16 398

Apavi, kuru nekad nevar būt par daudz

Mūsu ikdiena nav iedomājama bez apģērba un apaviem. Sen jau vairs nestaigājam zvērādās un kažokos. Neatkarīgi no tā, kā tu pavadi savu ikdienu – skrienot no punkta A uz punktu B vai sēžot pie datora ofisā vai mājās. Kad vēlies labi justies un izbaudīt dienu, ērti apavi ir pats galvenais.

Tieši tāpēc Zalando piedāvā plašu klāstu ikdienas kurpju. Sākot ar sportisko stilu, līdz pat klasikai. Ikviens atradīs sev ērtu variantu, kas ne tikai nodrošinās komfortu, bet arī lieliski izskatīsies. P lašajā zīmolu klāstā ir gan dārgāki, gan lētāki kurpju modeļi, kas ļaus tev pieturēties pie noteiktā budžeta.

Kurpes īpašiem notikumiem

Dzīve sastāv no mirkļiem. No labiem vai sliktiem, ikdienišķiem vai īpašiem notikumiem. Zalando atradīsi visdažādākās kurpes, kas derēs gan kāzām, gan izlaidumiem, gan ballītēm mājās vai pilsētā. Īpašiem notikumiem visbiežāk izvēlas augstpapēžu apavus, jo tie nav ikdienišķi. Šeit tu atradīsi simtiem pasakaini skaistu augstpapēžu kurpju, kas liks sajusties īpašai svarīgā brīdī.

Tomēr ne visas dod priekšroku apaviem uz papēža. Zalando ir plašs klāsts ar skaistām zempapēžu kurpēm, kas ļaus sajusties tikpat īpaši ikvienai sievietei. Pieskaņo kurpes izvēlētajam tērpam vai otrādi – izvēlies kurpes un tikai tad tērpu. Plašajā piedāvājumā atradīsi jebkuras krāsas kurpes, vienkrāsainas, daudzkrāsainas un raibas. Ko vien tava sirds kāro.

Visu sezonu kurpes vienuviet

Latvija atrodas brīnišķīgā vietā, kur iespējams izbaudīt visus četrus gadalaikus. Tas gan arī nozīmē, ka nederēs sandales visa gada garumā. Zalando apavu klāstā atradīsi visām sezonām nepieciešamo. Zābakus – īsus, garus, siltus vai plānus. Sandales ar spīdumiem, rakstiem vai vienkrāsainas.

Kedas no visdažādākajiem zīmoliem, sporta apavus skriešanai, lē kšanai vai aerobikai. Kurpes birojam, čības mājām un augstpapēžu laiviņas deju grīdai. Lai kur tu dodies, lai kāds būtu tavs mērķis un lai kāds būtu tavs apģērbs, visu vienuviet visām sezonām ikvienai gaumei atradīsi šeit – Zalando.