Korsetes

Populārākie filtri
Produktu skaits: 46

Kādai Jābūt Ideālai korsetei? Jutekliskai un ērtai

Tik skaistii un vienkārši šo apģērbu. Viduslaikos ne viena sieviete nevarēja iedomāties savu dzīvi bez korsetem. Zalando ir liela moderna un seksīga kolekcija, Apskatiet mūsu skaisto klāstu. Mēs piedāvājam dažāda dizaina un izmēra apakšveļam .Katrai kolekcijai ir liels izmēru klāsts un modeļi ikvienai gaumei.

Ka izveleties sev korseti

Mode ir kaprīza lieta, pēdējos gados dizaineri no visas pasaules ieviesuši daudzus modeļus. Šodien sieviešu apakšveļa kļuvuši par jaunu seksualitātes simbolu. Nāc aplūkot to uz Zalando.

Visi vajadzīgie elementi Tavam stilam. Mēs piedāvājam dažāda dizaina un izmēra apakšveļam .Ja vēlies seksīgo korsete no Zalando pārsteidzošajā sortimentā tad tu vari iegādāties visdažādākajiem ar krušturu dizainiem.Ta varētu but korsetes ar krūšturi kuri apšūti ar smalkām mežģīnēm vai mīkstas braletes bez lencītēm.

Korsešu tipi

Tev jāizvēlas Gracija modelis. Krūšturis ar stiprinājumiem ar bodija kombinācija. Šī apakšveļa padara sievietes figūru graciozu, tāpēc tāda korsete ir ieguvusi Graciju nosaukumu.

Šāda veida apakšveļā parasti ir palicis tikai vizuālais motīvs, tas neko nekoriģē. Viņi varētu but sasienamas vai aizpogājamas priekšā. Kamēr jostas korseta tipa apakšveļa tās var koriģēt stāju, šīm modeļiem nav metāla stiepļu vai savelkama aizmugurējā daļa, ortopēdiskā apakšveļa ir veidota no elastīga materiāla un valkājamas ikdienā, tātad bez rotājumiem vai liekām šuvēm. Ortopēdiskā modeļi parasti ir velkama uz vēdera vai kā veste.

Ja tu esi gatava saulainajai sezonai mūsu Zalando sortimentā ir pārsteidzoša korsetes topa stilā.Viņi ir iedomāti sievietiem jebkuram vecumam. Zalando veikalā ir pieejams ar dziļu izgriezumu un ar izsmalcinātām lencītēm modeli, kuras vēlas i elegantu izskatu. Korsetes elegantu stilā ir pieejams ar dziļu izgriezumu, vai ar izsmalcinātām piedurknītēm vai lencītēm.

Korsetes vienmēr rosina iztēli un nekad neatstās modes pasauli. Zalando rada vilinošu un pievilcīgu veļu sievietēm visā pasaulē,veikalā piiejami skaisti komplekti un beidzot ar valdzinošiem kombinē. Visiem modeļiem vajadzētu būt labsajūtu sniedzošiem un prefekti pieguļošiem lai katrs mūsu pircejs bija apmierināts un parliecināts.