Korsetes

Populārākie filtri
Produktu skaits: 42

Korsetes pikantākai ikdienai

Mode ir dzīves daļa, kas daudziem var likties nesvarīga vai ka tai nav nozīmes pasaules notikumos. Bet patiesībā tā ir ietekmējusi vai ietekmējusies no vēstures. Katram gadsimtam ir konkrētas modes tendences, ir neskaitāmas reizes, kad tieši ar apģērbu, apaviem vai aksesuāriem ir pausta tieša nostāja. Nereti arī pašiem modes radītājiem ir krāšņa pagātne un iemesli, kas mudināja radīt tieši šādu dizainu.

Viens no apģērbiem, kam ir ļoti nozīmīga vēsture, ir korsete. Tās ceļš ir bijis neparasts – no aristokrātiem līdz ielasmeitām, pēc tam kā daļa no apakšveļas, un šobrīd tā atkal ir daļa no koptēla arī ikdienā. Tas vairs nav apģērbs, ko nēsā tikai viena sabiedrības daļa, vai tāds, kas tevi iespiež tik ļoti, ka nespēj paelpot. Korsetes ir ienākušas ikdienas modē, saglabājot pamatu, bet vienkāršākas, vieglākas un ērtākas.

Korsetes sievietēm tēla odziņai

Zalando piedāvājumā ātri pamanīsi, ka izvēle ir plaša un daudzveidīga. Sākot ar korsetēm, kas domātas figūras koriģēšanai vai guļamistabai, līdz pat dažādām tās variācijām ikdienai. Pirmās vēstures liecības par šo apģērbu ir atrodamas arī senajās civilizācijās, tomēr savu īsto popularitāti tās ieguva 16. gadsimtā. Tās tika izgatavotas no dažādiem materiāliem, un arī aizdares veidi bija vairāki. Korsetes savā ziņā noteica skaistuma standartus, un kādu laiku to nēsāšana izraisīja veselības problēmas. Tomēr tā vairs nav un šobrīd tās vairāk ir kā nedaudz pikants papildinājums koptēlam.

Sievišķīgi, krāšņi un bezbailīgi

Modei patīk stiept robežas, nedaudz riskēt ar to, kas līdz šim nav bijis pieņemami. 17. gadsimta aristokrātija noteikti nespēja iedomāties, ka kādreiz mode būs tāda kā mūsdienās. Bet laiki mainās, cilvēki arī, un tas, kas agrāk bija nepieņemams vai slēpjams, ir kļuvis pilnīgi normāls. Korsetes nekad nav bijušas aizliegtas vai nepiedienīgas, tomēr tās nebija domātas visu acīm. Mūsdienās šie aizspriedumi ir pagājuši un šis apģērbs lieliski iekļaujas ikdienas garderobē. Ja meklē figūru koriģējošo, Zalando piedāvā vairākus zīmolus, kas lieliski paveiks šo darbu. Tās gan valkā zem apģērba. Tomēr, ja meklē kaut ko tēlu atsvaidzinošu, nelielu odziņu, tad arī tādam mērķim atradīsi plašu izvēli. Atkarībā no dizaina valkāšanas iespējas ir daudzveidīgas. Izvēloties korsetes tipa kreklu, pietiks ar biksēm, svārkiem vai šortiem. Bet, ja izvēlēsies tiešām korseti, tad tā lieliski saskanēs ar baltu T kreklu vai blūzi un džinsiem. Tāpat arī nebaidies izmēģināt kādā kombinācijā ar vienkrāsainu kleitu. Ļaujies eksperimentiem un atklāj jaunu sava tēla šķautni.