Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 1564
marianyib
marianyib
marianyib·

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Jūties un izskaties lieliski ar Esprit

Pie Esprit tu atradīsi skaistas lietas savai garderobei, stilīgus aksesuārus, lai papildinātu savu apģērbu ar izskatīgām detaļām, apģērbus un apavus, lai ērti justos arī mājās. Zīmols ikvienu produktu radījis, lai tā nē sātājs justos un izskatītos labi.

Augstas kvalitātes audumu izvēle, kokvilna, kas ražota, domājot par ilgtspēju, vegāni materiāli – par to visu Esprit ir padomājis, radot ērtus un vienlaikus kvalitatīvus apģērbus un aksesuārus, ar lielisku dizainu.

Viss tavai garderobei

Ieskaties Zalando piedāvātajā Esprit zīmola klāstā – tu noteikti atradīsi ko sev piemērotu! Sākot ar apakšveļu un peldkostīmiem, līdz pat lieliskām kleitām un virsdrēbēm – vieglām virsjakām un mēteļiem.

Vēsākam laikam noteikti izvēlies kādu no Esprit adījumiem – sortimentā pieejamas gan kleitas, džemperi un jakas, gan arī citi apģērbi, kas tevi sasildīs un būs lieliski stila elementi. Dažādu kombināciju džinsa apģērbs būs tavs izteiksmīgais sabiedrotais ikdienas gaitās – meklē stilī gas jakas, svārkus un bikses.

Esprit parūpējies arī par šika un lietišķa ārējā tēla piekritējām. Lai lieliski izskatītos lietišķas tikšanās laikā vai vienkārši ikdienā birojā, tev noteikti patiks kāda no klasiska piegriezuma kleitām, gofrētie svārki un skaista blūze. Apģērbi pieejami visos aktuālajos un klasiskajos toņos, un noteikti atradīsi īsto, kas piestāvētu tieši tev.

Kvalitatīvi apavi un aksesuāri

Esprit ir plaša apavu kolekcija, kas tiek augstu novērtēta nēsātāju vidū – apavi ir gan ērti, gan kvalitatīvi. Apavu kolekcijā atradīsi klasiskus modeļus – Chelsea stila zābakus, klasiskus zābakus vai arī zābakus ar platformas zoli, sienamus sporta apavus, kā arī ērtas sandales.

Čības, čības, čības! Tieši tās no Esprit ir pieejamas dažādās krāsās un modeļos. Izvēlies piemērotākās, lai tavas kājas justos ērti un viegli arī mājas apstākļos. Jo arī mājās svarīgi izskatīties lieliski.

Ja meklē īstos aksesuārus vēsākam laikam, Esprit dažādie adījumi – cepures, šalles, cimdi un citi apģērba papildinājumi būs lielisks atsvaidzinošs elements. Un tie noteikti piestāvēs pie kādas no Esprit virsjakām vai mēteļiem!