Katalogs

Produktu skaits: 400
Seko saviem mīļākajiem zīmoliem
To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Esi trendā ar Crocs

Jau kopš 2002. gada mūs priecē trendīgie Crocs apavi, kas piedāvā plašu sortimentu visai ģimenei. Sākotnēji radīti kā laivošanas apavi, tie ir viegli, ērti un absolūti bezbailīgi pret mitrumu, jo veidoti no īpašas putu gumijas. Šī mīkstā gumija pielāgojas valkātāja pēdai, sniedzot patīkamu komfortu. Spilgtie apavi pieejami visdažādākajās krāsās, tomēr viens no ikoniskākajiem modeļiem ir čības Amerikas karoga krāsās – viena zila ar zvaigznēm, otra – sarkani balta.

Pārstāvēts vairāk nekā 90 pasaules valstīs, ražotājs uzskata, ka komforts ir laimes atslēga un ērtie putu gumijas apavi padara šo pasauli labāku. Esot nebeidzamā ceļā uz jaunu tehnoloģiju izstrādi un attīstot materiālu, zīmols sola arvien vieglākus, mīkstākus un elastīgākus apavus, kādi vien iedomājami. Viņiem tas tiešām izdodas, jo krokši ir plaši pazīstami teju visā pasaulē, un tos nēsāt izvēlas pat slavenības, tādēļ šie apavi būs īstie, ja vēlies būt mūsdienīgs un stilīgs.

Koši, jautri un oriģināli

Crocs ir īstā izvēle, ja vēlies savu stilu veidot košu, jautru un oriģinālu. Daudzveidīgās krāsu variācijas ļauj tos pieskaņot jebkura toņa apģērbam, un vienkāršā apavu dizaina dēļ īpaši drosmīgie var kombinēt dažādu pāru apavus, veidojot savu izskatu krāsainu un rotaļīgu. Tomēr, ja ieplānots kas formālāks, izvēles spektrā pieejami arī tumši zili, melni vai balti krokši, kas būs mazāk uzkrītoši.

Plaša produkcija un lietojums

Crocs piedāvā apavus dažādām sezonām. Siltajā laikā lieti noderēs čības, sandales, laiviņas un iešļūcenes, rudenī un pavasarī – gumijas zābaki. Tieši tik multifunkcionāli ir Crocs – tos var valkāt gan mājās, gan ārā, atpūtā pie dabas, dārzā, pludmalē, bradājot pa peļķē m un nekad neuztraucoties par apavu sabojāšanu. Monolītā konstrukcija nodrošina tiem papildu izturību.

Vēl lielāku oriģinalitāti piešķir Crocs radītie apavu aksesuāri “Jibbitz”, kurus var iegādāties atsevišķi un izdaiļot savus apavus pēc sirds patikas. Tie derēs arī kā lieliska dāvana kādam krokšu cienītājam. Esi mūsdienīgs un radošs – izvēlies Crocs.