Vīriešu sporta apģērbs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 8363

Sporta tērpi vīriešiem ir daļa no spēles

Sacensību gars un vēlme uzvarēt kļūst lielāka, ja izvēlēts pareizais apģērbs sportošanai. Sporta tērpi vīriešiem ir piemēroti dažādām sporta spēlēm, treniņiem un aktivitātēm, jo neierobežo kustību brīvību.

Ja tev nepieciešams jauns sporta tērps, lai sāktu sportošanu vai turpinātu dzīvot aktīvu dzīvesveidu, ielūkojies pie mums, Zalando internetveikalā, atrodamajos sportiskajos modeļos no populārākajiem ražotājiem. Mēs esam droši, ka atradīsi īsto apģērbu, kas palīdzēs tev kļūt par daļu no spēles un pārspēt pašam sevi.

Vīriešu sporta apģērbi vienlaikus veic dažādas funkcijas

Sporta apģērbu ražotāji iet līdzi laika garam un rēķinās, ka pircēju vajadzības aug un attīstās. Nepietiek ar to, ka apģērbs ir vienkārši praktisks, tam jābūt arī vizuāli pievilcīgam un īpaši funkcionālam.

Liela nozīme ir tam, no kāda materiāla apģērbs tiek izgatavots. Siltajai sezonai un treniņiem iekštelpās derēs elpojošs kokvilnas apģērbs, savukārt no ūdensnecaurlaidīga materiāla izgatavoti sporta tērpi ļaus sportot arī lietū un vējā.

Apģērbu iekšpusē var būt iestrādāts sietiņš, kas uzsūks sviedrus, vai arī termo funkcijas pildošs materiāls, kas ļaus uzturēt optimālu ķermeņa temperatūru aukstajos gada mēnešos. Praktiskas detaļas ir arī kapuces, kabatas ar rāvējslēdzēja aizdari un savelkamas auklas, kas tiek integrētas apģērba dizainā. Jo nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemēroti izvēlēts apģērbs.

Sporta tērpu praktiskās krāsas

Ierasts, ka sporta tērpi parasti tiek izvēlēti tumšos, zilos vai pelēkos toņos. Un apģērbi šādās krāsās tiešām ir ļoti praktiski un kalpo ilgi, jo mazāk notraipās un krāsa ilgstoši neizbalo, ja apģērbs tiek mazgāts atbilstošā temperatūrā ar kreiso pusi uz āru.

Taču košas krāsas apģērbi spēj psiholoģiski motivēt sasniegt labākus rezultātus. Piemēram, koši sarkana, oranža vai dzeltena krāsa ir īpaši dinamiski toņi, kas var palīdzēt noskaņoties uz aktīvu rīcību.

Eleganti izskatīsies arī apģērba ansamblis, kurā būs integrēta baltā krāsa. Piemēram, tumši pelēks krekls kopā ar baltiem šortiem vai melnas sporta bikses kombinācijā ar gaišu džemperi ar kapuci. Jo arī sportot ir iespējams ar stilu.