Vīriešu mēteļi

Populārākie filtri
Produktu skaits: 1210

Vīriešu mēteļi saglabā popularitāti cauri gadsimtiem

Lai koptēlu padarītu elegantāku un nopietnāku, vīrietim kā virsdrēbes vislabāk ir izvēlēties tieši pusgaru vai garu mēteli. Mēteļi tika izgudroti 18. gadsimtā un plašu popularitāti kā garderobes pamatelements ieguva 19. gadsimtā. Mūsdienās mēteļi mēdz būt dažādi un piemērojami gan laikapstākļiem, gan dzīves situācijām.Pēc dzīvesstila diktētajām prasībām ir iespējams saprast, cik biezu mēteli vajadzēs, no kāda materiāla un kāda piegriezuma. Dinamiskākai un aktīvākai ikdienai piestāvēs īsāki mēteļi, savukārt gari mēteļi būs atbilstošāki svinīgām iziešanas reizēm un nopietniem pasākumiem.Ja daudz laika sanāk pavadīt ārā, tad mēteļa auduma izvēlē jāņem vērā klimatiskie apstākļi. Vēsam un slapjam laikam piemēroti būs ūdensnecaurlaidīgi un biezāki materiāli. Taču, ja ikdiena paiet iekštelpās un personīgajā transportā, tad arī mēteļa izvēlē var galvenokārt ņemt vērā tieši stila elementus.

Sildošas dūnas un sportiskas parkas aktīviem vīriešiem

Aukstā, lietainā vai sniegainā laikā nekas nespēs aizstāt komfortablu, funkcionālu dūnu jaku un praktisku, mitrumizturīgu parku. Šādas virsjakas der gan fiziskā darba darītājiem, kuri daudz uzturas ārā, gan aktīvas atpūtas cienītājiem, kuri dodas dabā jebkādos laika apstākļos.

Parkas ir siltināti, pusgari mēteļi ar kapucēm, un par to oriģinālajiem iedvesmas avotiem var uzskatīt Arktikas inuītu valkātos anorakus. Inuītu jakas gan tika darinātas no roņu vai ziemeļbriežu ādas un iesmērētas ar zivju eļļu, lai kļūtu ūdensnecaurlaidīgas. Mūsu platuma grādos atrodamās parkas pārsvarā ir ar mākslīgās kažokādas apmalēm un arī materiālu ziņā paļaujas uz inovatīvām tehnoloģijām. Taču no praktiskā viedokļa tās ir tikpat funkcionālas un piemērotas dinamiskam dzīvesveidam.

Apjomīgas dūnu jakas un mēteļi patiks vīriešiem, kuri novērtē komfortu un ērtības. Turklāt tās lieliski sader ar sportiska stila apģērbu un apaviem.

Eleganti pogājamie mēteļi aristokrātiskiem kungiem

Klasiskā stila mēteļus, gluži tāpat kā žaketes, iespējams izvēlēties ar vienrindas vai divrindu pogājumu. Divrindu pogājuma priekšrocības ir fakts, ka tas labāk saglabā siltumu un aiztur vēju, kā arī izskatās elegantāk. Savukārt vienrindas pogājums ir mūsdienās izplatītāks un ierastāks. Jebkurā gadījumā abi veidi palīdz izskatīties ļoti respektabli un pat mazliet švītīgi.

Kungiem un jaunekļiem, kuri mīl eksperimentēt ar stilu, izaicinājums būs izvēlēties košas krāsas vai rakstainu pogājamo mēteli, kas izcelsies uz apkārtējo fona. Savukārt pavasaros un rudeņos biezo mēteli var aizstāt ar ne mazāk elegantu pogājamu šineli vai trenci, kas papildināts ar jostu.

Jebkuram vīrietim garderobē būtu jābūt vismaz vienam elegantam mētelim, kuru uzvilkt kopā ar uzvalku, dodoties uz svinīgu pasākumu. Un labākais aksesuārs jebkuram mētelim ir stalta stāja un pieklājīgas manieres.