Adījumi vīriešiem

Populārākie filtri
Produktu skaits: 3874
trianils
trianils
trianils·

Adījumi vīriešiem – ērti un gaumīgi

Maldīgs ir priekšstats, ka adījumi liks tev izskatīties vecmodīgi. Patiesībā pareizi piemeklēts adīts apģērbs vīrieti padarīs daudz pievilcīgāku, jo radīs iespaidu par viņu kā praktisku un sevi cienošu cilvēku. Tāds vīrietis noteikti izstaros uzticību, drošību un stabilitāti, kas ir svarīgi gan attiecībās ar citiem, gan ikdienas gaitās, gan veicot ar darbu saistītas pārrunas neformālā gaisotnē.

Izvēloties sev piemērotu adījuma modeli, tev jāņem vērā savs ikdienas stils. Neticēsi, bet Zalando interneta veikalā sev piemērotus adījumus atradīs ne tikai klasiskā stila piekritēji, bet arī sportiska vai ielas stila cienītāji.

Ar adītu apģērbu tu vari viegli eksperimentēt ar savu koptēlu. Ja tev paredzēta tikšanās, kur jāizskatās reprezentabli, bet skapī nav nekā piemērota, iesakām nomainīt džinsa vai sporta bikses pret klasiska piegriezuma biksēm, un tu jau izskatīsies solīdāk.

Adījumu krāsu un modeļu daudzveidība

Adījumi ir lielisks ilgtermiņa naudas ieguldījums. Izvēloties neitrālākas krāsas, piemēram, dažādu toņu melno, pelēko vai brūno, tavs apģērbs būs aktuāls un stilīgs daudzu sezonu garumā. Tā ir pārbaudīta vērtība, kas noderēs jebkurā situācijā. Lai apģērbs patiešām kalpotu ilgāk un attaisnotu ieguldīto naudu, iesakām pievērst uzmanību apģērba kopšanas instrukcijai.

Pirms iegādājies adījumu, tev jāsaprot, kādu siluetu un koptēlu tu vēlies panākt. Viens no kritērijiem, ko iesakām izvērtēt, ir apģērba garums. Mūsu interneta veikalā bez klasiska garuma adījumiem atradīsi arī garākus un īpaši garus. Tikpat liela dažādība ir arī piedurkņu garumam – no īpaši garām piedurknēm līdz pat vestēm.

Stila padomi un materiāla izvēle

Ja tev patīk valkāt džemperus ar zemāku kakla izgriezumu – iegādājies vairākus topus ar garām piedurknēm un/vai kreklus. Pavelkot tos zem džempera, iegūsi siltinošu apģērba papildkārtu, kā arī atsvaidzinošu akcentu koptēlā. Šādi iespējams variēt ar krāsām, piemēram, izvēlēties košāku adījumu kopā ar baltu apakšu, vai arī tumšākas krāsas džemperi ar košāku kreklu.

Klasiskākam tēlam izvēlies vienkrāsainu džemperi ar apaļu vai V veida izgriezumu. Priekšroku iesakām dot vienkāršiem rakstiem. Pie klasiskā stila labi piestāvēs arī vienkrāsainas bītlenes.

Tava pirkuma lietderīgums un funkcionalitāte ir atkarīga no materiāla izvēles. Piemēram, ja vēlies atrast pēc iespējas siltāku jaku vai džemperi, tad labāk izvēlēties no dabīg as dzijas adītos, piemēram, kašmira, kokvilnas vai vilnas. Mūsu interneta veikalā ir pieejams piedāvājums arī tiem, kas priekšroku dod sintētikai.