Vīriešu krekli

Populārākie filtri
Produktu skaits: 7389
tvbie19
tvbie19
tvbie19·

Vīriešu krekli – klasika, kam jābūt ikvienā garderobē

Gadu gaitā ir izveidojies priekšstats vai uzskati, kam tad būtu jābūt ikvienas sievietes un vīrieša garderobē. Bieži vien to sauc par kapsulas garderobi. Ja sievietēm ir jābūt vismaz vienai kleitai vai svārkiem, tad vīriešiem ir jābūt vismaz vienam neitrālas krāsas formālam kreklam. Tam ir savs pamatojums, jo šāds krekls var kalpot dažādiem mērķiem. To var vilkt uz darba interviju, biznesa tikšanos un visu veidu svinībām. Pat ja tava ikdiena nav piepildīta ar šādiem notikumiem, kādreiz šāda vajadzība būs.

Savukārt, ja esi klasiskā stila piekritējs, tad tavā garderobē pilnīgi noteikti ir vairāki krekli. Tas ir lielisks veids, kā pateikt: es šeit esmu ieradies, nopietnu mērķu vadīts, es cienu tevi kā personu, vai, ja tas ir tavs ikdienas stils, tad tu esi klasikas cienītājs ar tradicionālām vērtībām. Protams, tas neatbilst visiem vīriešiem, bet nevar noliegt, ka vīriešu kreklam ir spēcīga nozīme modes pasaulē.

Galvenā loma vai vienojošais elements

Ar vīriešu kreklu var daudz spēlēties ikdienā un pasākumos. Tas nenosaka, ka klāt var vilkt tikai konkrēta veida bikses. Ļoti daudzi vīrieši ikdienā izvēlas to kombinēt ar džinsiem, kas mazina krekla formalitāti, bet neatņem to pavisam. Šajā gadījumā droši var arī izvēlēties kāda interesantāka raksta vai krāsas modeli. Turpretī citi izvēlas vilkt auduma bikses vai pat pavisam formālas, kas ir daļa no uzvalka.

Ar parastām auduma biksēm arī droši var atļauties vairāk, izvēloties kreklu. Bet ar uzvalka biksēm nav ieteicams valkāt ļoti spilgtu un raiba raksta kreklu. Ja kreklu kombinē ar uzvalku, tad tas var saskanēt ar kurpju krāsu vai neitrālā tonī atsvaidzināt tumšo uzvalku. Iespēju ir daudz, un vajag eksperimentēt, bet neaizmirsti, ka tas nav ierastais T krekls.

Kas jāņem vērā, izvēloties kreklu?

Pirmkārt, krekla piegriezums. Kreklam ir jāpieguļ, bet ne jāiespiežas visās ķermeņa iedobēs. Piedurknēm ir jābūt līdz plaukstai un cieši jāpieguļ delmam, lai tās visu laiku nevilktos uz augšu. Ja, aizpogājot aproci, audums nostiepjas stingri un liekas, ka rauj lejup plecu daļu, – tās ir par īsu.

Tāpat arī apskaties apkakli. Aiz aizpogātas apkakles jāvar iebāzt vienu pirkstu. Ja to nevar, tā tev ir par ciešu. Ja var aizbāzt vairāk nekā vienu pirkstu – tā tev ir par vaļīgu. Ņem vērā arī garumu. Tavam vēderam nav jāatkailinās, tiklīdz nedaudz pacel roku. Tāpat arī kreklam nav jābūt pārmēru garam un brīvam, tā ka ir ļoti daudz lieka auduma. Visbiežāk šādus kreklus liek biksēs; pārliecinies, ka to var viegli ielikt biksēs, tas tur turas un nemet liekas krokas.