Sieviešu rotaslietas

Produktu skaits: 6638

Rotaslietas – sievišķības simbols

Jau kopš senseniem laikiem rotaslietas ir ieņēmušas būtisku daļu cilvēku dzīvē. To pierāda daudzviet pasaulē veiktie arheoloģiskie izrakumi, kuros atrastas pat 100 000 gadu vecas krelles. Tāpat kā tagad, arī senatnē rotu izmantojums bija plašs, galvenokārt tās kalpoja sociāla vai reliģiska statusa apliecināšanai, simbolizēja piederību kādai kopienai, tika lietotas, lai saturētu matus vai drēbes, kā aizsardzības un veiksmes talismani vai mākslinieciskiem nolūkiem.

Mūsdienās rotas ieņem lielu vietu modes pasaulē un tiek lietotas vairāk estētiskiem nolūkiem: lai izdaiļotu ķermeni vai papildinātu un akcentētu savu stilu. Lai gan rotas nēsā arī vīrieši, daiļā dzimuma pārstāvēm tās piešķir īpašu šarmu, pauž maigumu, sievišķību un eleganci. Leģendārās Merilinas Monro teiciens “dimanti ir meitenes labākie draugi” vai modes dizaineres Diānas fon Firstenbergas atklāsme, ka “rotaslietas ir kā perfektas garšvielas – tās vienmēr papildina jau esošo” izsaka visu, uzsverot, ka galvenais ir sievišķība, mūsu katras unikālā esence, un rotas to tikai pastiprina.

Elegantie Swarovski kristāli no Austrijas

Swarovski ir austriešu ģimenes uzņēmums, kurš vairāk nekā 100 gadus nodarbojas ar kristālu un rotaslietu ražošanu, to vada ģimene jau piektajā paaudzē. Swarovski rotaslietas tiek pārdotas 170 valstīs un ir iekarojušas nozīmīgu vietu sabiedrības, īpaši dāmu sirdīs. Swarovski tiek atzīti par augstākās kvalitātes kristāliem visā pasaulē.

Kvalitatīvās kristāla rotas ar zelta vai sudraba pārklājumu izskatīsies eleganti, sievišķīgi un liks tev mirdzēt vēl spožāk. Ražotāji atzīst, ka katrai rotai, katram kristālam, to izgatavojot, tiek veltīta īpaša uzmanība, tādā veidā tos padarot unikālus.

Veido savu stilu ar Zalando

Rotaslietas ir lielisks veids, kā izcelt savu stilu un personību. Tas nav stāsts par to, cik dārgas rotas tev pieder, bet gan kā tu tās kombinē, radot nevainojamu izskatu, kas spēj atklāt unikālu personību. Sāc ar ikdienas rokassprādzēm un pulksteni, tos droši var nēsāt kopā. Lai izceltu plaukstas un pirkstus, lieliski noderēs gredzeni. Atkarībā no apģērba izsver, vai nepieciešams glamūrs vai kas minimālistisks. Noteikti neaizmirsti par kaklarotām un auskariem, kas pievērsīs uzmanību sejas un kakla zonai.