Auskari

Populārākie filtri
Produktu skaits: 3523

Auskari katrai dzīves dienai

Aksesuāri daudziem cilvēkiem ir ļoti svarīga tēla daļa. Tā nav tikai rokassomiņa, šalle un cepure, bet arī rotaslietas. Tāpat kā kaklarotas un gredzeni, arī auskari ir dažāda dizaina, materiāla un stila. Nebaidies eksperimentēt un atrast tos, kas visvairāk piestāv tavai sejas ādai, matu krāsai un kopējam tēlam. Zalando auskaru klāstā atradīsi gan no zelta, gan sudraba izgatavotus, gan apzeltītus, gan arī vienkāršus bižutērijas izstrādājumus. Lai rotaslietas izskatītos lieliski, nav vienmēr jāiztērē daudz naudas, tomēr ņem vērā, ka tīra zelta (arī baltā un rozā zelta), kā arī sudraba rotas saglabāsies ilgāk un tās būs iespējams nodot arī nākamajām paaudzēm.

Klasiska izskata auskari vienmēr būs modē un derēs gan ikdienas gaitām, gan arī svētku pasākumiem. Mūsdienās daudzi rotaslietu dizaineri ir gājuši tālāk par tīrām līnijām un piedāvā krāsainas, ar bārkstīm un spalvām veidotas rotas. Tās lieliski paspilgtina tavu tēlu un var būt izcils akcents svētku tērpā. Daudzas sievietes labprāt tādus auskarus nēsā arī ikdienā, tādējādi piešķirot tērpam odziņu.

Izvēlies sev piemērotus auskarus

Nevar ignorēt faktu, ka auskari ir dažādās formās un lielumos. No vienas puses var likties, ka tam nav īpaši lielas nozīmes, tomēr tik vienkārši tas nav. Ir svarīgi izvēlēties rotas, kas piestāv tavai matu un sejas krāsai, kā arī sejas formai. Ne visas sievietes var nēsāt milzīgas un apaļas rotas, tāpat arī citos gadījumos rotaslietas var būt tik sīkas un nemanāmas, ka tās tiešām arī neviens nepamanīs. Auskariem ir jāizceļ vai jāpapildina tavs tēls, nevis jābūt vienīgajam, ko citi cilvēki redz.

Laiki mainās un tendences arī

Auskari ir bijuši daļa no cilvēces vēstures jau gadsimtiem, tāpēc nav brīnums, ka to nozīme un nēsātāji ir mainījušies. Ikviens cilvēks var nēsāt rotaslietas, nav nozīmes dzimumam. Interesanti, bet agrāk auskarus visbiežāk nēsāja vīrieši, piemēram, senie romieši un Persijas impērijas karavīri vai pirāti, kas ticēja, ka tie pasargās no ļaunā. Mūsdienās tev ir jāuztraucas tikai par to, vai tev šī rota patīk un cik ilgi vēlies, lai tā tev kalpo.