Vīriešu naģenes

Populārākie filtri
Produktu skaits: 2173

Naģene – vairāk nekā tikai sportistu aksesuārs

Galvassegas mūsdienās ir lielākais modes kliedziens, līdz ar to nepieciešamas jebkuram, kam svarīgs stilīgs izskats. Ja 30. gados krāsainās hūtes bija svarīga modes daļa, tad tagad tās ir naģenes. Sen pagājuši laiki, kad naģene bija tikai sportiskā stila elements, un mūsdienās to var vilkt jebkura stila piekritēji. Tieši tādēļ esam pārliecināti, ka esi redzējis naģenes visur – tās velk gan lielākie influenceri, gan nozīmīgākās slavenības. Mēs Zalando arī novērtējam stilīgu izskatu, tādēļ piedāvājam naģenes no dažādiem dizaineriem un modes zīmoliem, lai tu vienmēr izskatītos atbilstoši jaunākajām modes tendencēm.

Lielisks stila elements

Naģene ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā izrādīt savu lielisko stila izjūtu un padarīt jebkuru apģērbu stilīgu. Tā ir ielas modes karaliene, tādēļ piestāvēs platiem T krekliem un sporta kurpēm vai kedām. Izvēlies naģeni košākā krāsā, un tavs tēls būs neaizmirstams, vai arī pieskaņo pārējam apģērbam, piemēram, izvēloties to sava džempera vai kurpju tonī. Bet, ja gribi nepiespiestāku izskatu, velc šo cepuri ar nagu uz aizmuguri.

Taču, kā jau minējām, naģene piestāv ne tikai sportiskajam stilam – tā iekarojusi sirdis arī elegantāka stila piekritējiem. Tādēļ mūsdienās naģenes ražo arī dažādi dizaineri, kas tās izdaiļo ar izteiksmīgiem logo vai veido no īpašāka materiāla, kas tās padara glaunas un elegantas.

Cepure ir ātrs un viegls veids, kā atsvaidzināt jebkuru apģērbu. Tādēļ Zalando piedāvājumā atradīsi dažāda stila naģenes, lai jebkura stila pārstāvis varētu izvēlēties sev piemērotāko.

Ērts un funkcionāls aksesuārs

Protams, mūsdienās naģene ir iecienīts stila elements, taču neaizmirsti, cik tā ir praktiska! Tā noderēs jebkādos laikapstākļos – kad ir spēcīgs vējš, tā palīdzēs savākt plīvojošos matus; kad ir spoža saule, naģene radīs ēnu, lai vari pasaudzēt savas acis, ja esi aizmirsis mājās saulesbrilles. Šī cepure pasargās arī tavu galvas ādu no aukstuma un lietus, un, valkājot cepuri, tavi mati būs veselīgāki, jo spēcīgs vējš, aukstums un slapjums var veicināt to lūšanu.

Naģene būs arī tavs labākais draugs dienās, kad vēlies paslēpt juceklīgus matus. No rīta bija jāsteidzas un nepaspēji izmazgāt matus un saposties kā ierasts? Vai arī vēlies paslēpt neizdevušos matu griezumu vai krāsojumu, ko spontāni veici kādā ballītē? Nesatraucies, uzliec naģeni un dodies ikdienas gaitās – neviens pat nepamanīs, ka mēģini noslēpt “bad hair day”! Turklāt tā ir lielisks stila elements, tādēļ ļaus tev izskatīties īpaši stilīgi bez papildu piepūles.

Dažādu rakstu, krāsu, formu un materiālu naģenes – ieskaties Zalando piedāvājumā un atrodi sev jaunu galvassegu, kas liks tev pat sliktu matu dienā izskatīties neatvairāmi.