Katalogs

Populārākie filtri
Produktu skaits: 255
nellhenry
nellhenry
nellhenry·

Seko saviem mīļākajiem zīmoliem

To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.
evacordia
evacordia
evacordia·

Zīmols Vagabond, kas piemērots klejotājiem, sapņotājiem un reālistiem

Vagabond ir zviedru apavu ražotāju veiksmes stāsts, kas balstās centībā, meistarībā un nezūdošā mīlestībā pret labu dizainu. Jau kopš dzimšanas brīža 1973. gadā uzņēmums ir rūpējies par to, lai katra jaunā kolekcija būtu īpaša un palīdzētu ikvienam pircējam atrast sev mīļākās kurpes.

Uzņēmuma dizaineri smeļas iedvesmu dažādos veidos. Sākot no filmām un arhitektūras un beidzot ar interesantiem cilvēkiem, kurus sastop ikdienas gaitās. Tie ir gan klejotāji, gan sapņotāji, gan reālisti, kas ar savu attieksmi spēj iedvesmot radīt apavus, kas būs piemēroti mūsdienu mainīgajam dzīvesstilam.

Katra jauna kolekcija, kas paredzēta ikdienas valkāšanai, koncentrējas uz nemainīgiem elementiem. Tie ir: ilgtspējīga kvalitāte, harmonija un uzmanība pret tik ļoti nozīmīgajām detaļām.

Ar atbildību pret valkātāju un vidi

Vagabond par vienu no saviem galvenajiem uzdevumiem ir izvirzījis centienus kļūt ilgtspējīgiem un ražot kvalitatīvus apavus, kas kalpo pēc iespējas ilgāk. Lai mērķi sasniegtu, tas tiek sadalīts vairākos mazos soļos.

Sākot ar materiālu izvēli un ražošanas procesu, turpinot ar transportēšanu un patērētāju izglītošanu. Zīmolam būtiski ir samazināt siltumnīcas efekta izplatīšanos, tāpēc katrs ražošanas posms tiek padarīts videi draudzīgāks. Vairāk nekā 60% no ādas, kas tiek izmantota zīmola apavu ražošanā, nāk no LGW apstiprinātām miecētavām, kas apliecina tās kvalitāti un augstos ražošanas standartus. Vagabond savā darbībā tiecas izmantot arī industrijā ienākošās inovācijas, lai darbs ritētu gudrāk un efektīvāk.

Vagabond modeļi saglabā aktualitāti mūžīgi

Izpētot pircēju paradumus, Vagabond ne tikai strādā pie moderniem dizainiem, bet saglabā piedāvājumā modeļus, kas ir teju mūžīgi sava klasiskā izskata dēļ. Gan zābaki, gan kurpes, kas priecē ar lakonisku izskatu un vienmēr modē esošajām krāsām – melnu un baltu, būs investīcija, kas atmaksāsies.

Šādus apavu modeļus varēs pieskaņot dažādiem ģērbšanās stiliem un tie saglabās aktualitāti cauri sezonām. Ja arī tev ir nepieciešamas uzticams, kvalitatīvs apavu pāris, aplūko, kas no zīmola Vagabond ir atrodams pie mums Zalando.