Produktu skaits: 6593
Seko saviem mīļākajiem zīmoliem
To vienumus, kā arī jaunumus un kolekcijas mēs tev rādīsim vispirms.

Tommy Hilfiger – pārliecības un stila simbols

Zīmols tika izveidots, izmantojot nu jau tam raksturīgās krāsas – zilu, sarkanu un baltu. Tās ir kļuvušas populāras augstākās klases un ikdienas pircēju vidū. Izmantojot klasisko sarkano, balto un zilo krāsu, tika atjaunoti vecie stili un tendences un, to darot, atkal pievērsta uzmanība retro stilam, radot zīmolu, kas mums visiem patīk.

Tommy Hilfiger ir viens no pasaules vadošajiem dizaina zīmoliem un starptautiski atzīts par to, ka atzīmē klasiskā amerikāņu stila būtību ar augstas klases dizainu. Tas izmanto kvalitatīvus audumus, kas ne tikai nodrošina funkcionalitāti, bet arī ir stila pamatā.

Mēs, Zalando, tev piedāvājam plašu šo produktu klāstu, kuri veidoti, iedvesmojoties no popkultūras un amerikāņu mantojuma. Šo zīmolu virza optimistisks redzējums, un tas pastāv par individualitāti.

Gan ērtam vakaram mājās, gan izejot ar draugiem

Šie greznie un modernie apģērbi izstaro ne tikai pārliecinātību, bet arī piešķir klasisku nokrāsu tavam ikdienas stilam. Neatkarīgi no tā, vai pavadi nakti mājās, dodies izklaidēties ar draugiem vai gatavojies darba intervijai, Tommy Hilfiger būs ar tevi ik uz soļa. Mūsu plašajā apģērbu kolekcijā ir klasika, piemēram, logo T krekli, džemperi un dienas kleitas.

Alternatīvi vari izpētīt mūsu aksesuāru, džinsu un apavu sortimentu. Jebkuru apģērbu var teicami saskaņot ar mūsu stilīgo apavu klāstu, kurā ir klasiski sieviešu zābaki, sporta apavi un kvalitatīvas ādas sandales.

Gudrs, stilīgs, grezns, bet vislabāk – ceļā uz dabai draudzīgu zīmolu

Tommy Hilfiger kopumā plāno ieviest modi, veidojot kolekcijas, kas izgatavotas, izmantojot ilgtspējīgus materiālus. Zīmols cer, ka līdztekus iepakojuma un otrreizējās pārstrādes materiālu samazināšanai tas ļaus gan zīmolam, gan planētai uzplaukt ilgu laiku.

Tiek prezentēta un simbolizēta precizitāte, augstākās kvalitātes audumi, moderni piegriezumi, bagātīgas krāsas un greznas detaļas. Apģērbs vienmēr izgatavots no ādai draudzīga augstākās kvalitātes materiāla.

Tommy Hilfiger būs zīmols, kas ne tikai iztur laika pārbaudi, bet arī turpina dot mums labāko no labākajiem – sarkanbalto un zilo, ko mēs tik labi pazīstam un mīlam.